CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE

Büşra K.


Beyaz binasını ve kafesini gerçekten çok sevdim. Merkezi bir yerde olması da muhteşemdi. Her şey çok yakındı! British Museum’a, Covent Garden’a, tiyatro, park ve dükkânlara sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde! Eğitimi de gayet yeterli diyebilirim. Biraz daha pahalı olan birkaç okul da vardı aklımda ama CampusEdu'teki danışmanım düşündüğüm diğer alternatiflerin de aslında bu okulla aynı sokakta yanyana olduğunu, daha fazla para vermeme gerek olmadığını söyleyince bu okulu tercih ettim. Diğer okula giden öğrencilerle konuştum, gerçekten de arada eğitim kalitesi anlamında hiçbir fark göremedim. İşte burada benim cebimden daha az para çıkmasına vesile olan CampusEdu'e teşekkürü bir borç bilirim. 

Okulun ayarlağıdı aile yanı konaklamadan da memnunum. Yanlız bir bayan var ev sahibi olarak ve benim dışımda yine aynı okuldan İspanyol bir kız var evde. Gül gibi geçinip gidiyoruz. Ev sahibesi bizi konuşturmak için çok çaba sarfediyor :) Onun sayesinde akşamları da baya bir pratik yapaldim. 

IELTS'e haftaya giriyorum, denemelerden aldığım sonucu alırsam yurtdışı dil okuluna gelmekle amacıma ulaşmam an meselesi :) 

Okul seçimi, vize süreci gibi tüm aşamalarda fazlasıyla profesyonel hizmet aldığım CampusEdu'e teşekkür ederim. 


Büşra K. - Bloomsbury International London / 16 Hafta Genel İngilizce + IELTS Sınav Hazırlık Kursu

  Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  MERT ÖZTÜRKMERT ÖZTÜRK
  Work & Travel Maceramın Özeti

  Summer Work and Travel programında yaşadığım güzel anıların hepsini kelimelerle anlatabilmem çok zor ama özetlemem gerekirse; ...

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam