CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

EC Dil Okulu Brighton

 1982 yılında EC Dil Okulu kurulan okul kaliteli dersleri ve deneyimli öğretmenleriyle uluslararası düzeyde ün kazanmıştır. 2010 yılında yenilenen okulun yeni sınıfları ve olanakları bulunmaktadır. Samimi ve profesyonel ortamı EC Brighton’ı İngilizce öğrenmek için mükemmel bir yer haline getiriyor.

Akreditasyon/Yetkilendirme: British CouncilSunulan Kurs Sayısı: 9
Toplam Sınıf Sayısı: 33Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 14
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %16Okulun Öğrenci Kapasitesi: 300
En Yakın Havaalanı: Brighton AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 14,9

GENEL BİLGİLER:1982 yılında kurulan okul kaliteli dersleri ve deneyimli öğretmenleriyle uluslararası düzeyde ün kazanmıştır. 2010 yılında yenilenen okulun yeni sınıfları ve olanakları bulunmaktadır. Samimi ve profesyonel ortamı EC Brighton’ı İngilizce öğrenmek için mükemmel bir yer haline getiriyor.

SOSYAL AKTİVİTELER:

•Yeni gelen öğrenciler için hoş geldin partisi
•Günübirlik geziler
•Partiler
•Salsa geceleri
•Futbol ve club geceleri


OKUL HAKKINDA YORUMLAR

2 aydır Brighton’dayım ve burada gerçekten çok eğleniyorum. Burada yapılacak çok şey var. Alışverişi, gezmeyi seviyorsanız çok fazla seçeneğiniz olacaktır. Turizm için de yapılan çok fazla etkinlik var, bu şekilde İngiliz kültürü ile ilgili birçok yeri ziyaret edebilirsiniz. Brighton gençler için çok güzel bir yer. Çınla Yılmaz

Arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine Brighton’da dil eğitimi almaya karar verdim. Havası, insanları, yaşam tarzı ve deniziyle muhteşem bir yer. EC’nin her sınıfta farklı ülkelerden öğrencileri bir araya getirdiğini duymuştum ve bu gerçekten doğru. Bu yüzden EC’yi seçtim. Kore, Türkiye, Çek Cumhuriyeti, İspanya ve İtalya’dan birçok insanla tanıştım. EC’de bu kadar iyi vakit geçirmemi sağlayan şey insanlardı. Çalışanların hepsi de inanılmazdı. Mehmet Duman

Brighton İngilizce öğrenmek için muhteşem bir yer. Birçok insanla tanışma fırsatı buldum. Daha önce EC’nin Cambridge’deki merkezinde eğitim almıştım ve İngilizcemi geliştirme şansı buldum. EC Brighton’da zamanımı çok iyi değerlendirdiğimi düşünüyorum. Öğretmenler mükemmel ve dünyanın dört bir yanında öğrenciler var. Öykü Akbudak

OKULUN SUNDUĞU PROGRAMLAR:

GENEL İNGİLİZCE

Yoğunluklu olarak dili etkili ve akıcı kullanmak üzerine kurulu olan EC English Genel İngilizce programlarında temel olarak okuma, yazma, konuşma ve dinleme üzerinde durulur. İngilizceyi hızlı ve etkili bir şekilde geliştirmek istiyorsanız Genel İngilizce programını rahatlıkla seçebilirsiniz. Öğretmenler derslerde ders kitabının yanında gazete, video, internet, CD gibi bazı ek materyaller kullanırlar. Böylece dersler geleneksel eğitim tekniklerinin dışına çıkar. Bu da öğrenmeyi hem kolaylaştırır hem de eğlenceli bir hale getirir.Dersler 2 saat sabah ve 2 saat öğleden sonra olmak üzere 2 modülde gerçekleştirilir. Genel İngilizce kursları tüm yıl açılmaktadır. Pazartesi günleri başlar, Cuma günleri sona erer. Başlangıç seviyesinden İleri seviyeye kadar herkes katılabilir. Haftalık ders saati 20’dir. 1 ders saati 45 dakika sürmektedir. Genel İngilizce sınıflarındaki maksimum öğrenci sayısı 12’dir.


YOĞUN İNGİLİZCEEC BRIGHTON 1

İngilizce eğitimindeki amaçlarına daha hızlı ve daha fazla zaman ayırarak ulaşmak isteyen öğrenciler için ideal bir kurstur. EC English Yoğun İngilizce programı kısa zamanda akıcı ve doğru bir İngilizce eğitimi almanızı sağlar. Günde 6 ders yapıldığı için öğretmenlerinizle daha fazla vakit geçirmiş olursunuz ve bu da hatalarınızı daha hızlı düzeltmenize, kendinize olan güveninizi artırmanıza fırsat verir.Yoğun İngilizce kursları yıl boyu devam etmektedir. Pazartesi başlayıp Cuma sona erer. Başlangıç seviyesinden İleri seviyeye kadar herkes katılabilir. Haftada 30 ders yapılır. 1 ders saati 45 dakikadır. Dersler 3 modül halinde yapılır. Sınıflarda maksimum öğrenci sayısı 12’dir. Ders saatleri fazla olduğu için, en önemli 4 beceri olan okuma, yazma, konuşma, dinleme üzerinde daha fazla yoğunlaşma fırsatı bulursunuz.


BİREBİR KURSLAR

EC English Birebir kursları, kısa zamanda maksimum gelişme göstermek isteyen öğrenciler için idealdir. Tümüyle öğrencinin ihtiyaçları üzerine yoğunlaştığı için öğretmenler tarafından kişiye özel olarak tasarlanır. İyi olmadığınızı düşündüğünüz ya da kendinize güveninizin olmadığı alanlar varsa, öğretmeniniz size en uygun ve en etkili programı hazırlar.Birebir kursları bir grup kursu ile de birleştirebilirsiniz. Böylelikle sabahları grup kursuna katılırken öğleden sonraları da birebir kurslara katılabilirsiniz. Dersleri kendi amaçlarınıza göre şekillendirebilirsiniz. Haftada 2,4,6,8,10,20,30 ya da 40 saat ders yapılır. Bu ders saatlerinden kendinize uygun olanını seçebilirsiniz. 1 ders saati 45 dakikadır. 2 -10 saatlik dersler başka bir kurs türü ile birleştirilmek durumundadır. Tüm seviyedeki katılımcılar için uygun bir kurstur.


FULL IMMERSION

EC English Full Immersion kurslarını süper yoğun kurs olarak tanımlayabiliriz. 1 ya da 2 haftalık sürede yapılan en yoğun kurstur. Bu kus seçeneğinde haftalık 40 saatlik birebir İngilizce kursu verilir. Sınıf dışında da öğretmeninizle birlikte 15 saat geçirirsiniz. Öğretmeninizle daha fazla iletişimde olmak, İngilizceyi sürekli kullanmak ve öğretmeninizle sınıf dışında da pratik yapmak istiyorsanız bu kurs sizin için idealdir.Dersler 4 modül haline yapılır. Kurs süresi 1-2 hafta arasında değişmektedir. Orta seviye altından ileri seviyeye kadar herkes katılabilir. Full Immersion kurslarına yıl boyu katılabilirsiniz. Pazartesi günleri başlayıp Cuma günü sona erer. Kurs haftada 40 saat birebir, 15 saat de sınıf dışında öğretmen eşliğinde yapılır. 1 ders saati 45 dakikadır.


EC BRIGHTON 2İŞ İNGİLİZCESİ – FAST TRACK

EC English Fast Track kursları kariyeriniz boyunca gerekli olacak liderlik, yönetim gibi konularda size eğitim vererek iş hayatına en iyi şekilde hazırlanmanızı sağlar. Uluslar arası alanda kariyer yapmak istiyorsanız, hayalinizdeki işe ulaşmak için akıcı bir İngilizce ve yönetim eğitimi gerekiyorsa Fast Track kursları sizin için idealdir. Günümüzde İngilizce iş, politika, uluslar arası ilişkiler, kültür ve eğlencenin ortak dili haline gelmiştir. Bu yüzden de ileri seviye İngilizceye sahip olan kişiler iş başvurularında ya da iş hayatlarında mutlaka bir adım önde olacaktır. EC Fast Track kursları bu ayrıcalığı kazanmanızı sağlar. Kursa katıldıktan sonra en çok gelecek vaad eden katılımcıya EC English’te çalışması için sözleşme teklifinde bulunulacaktır.

Kurs süresi 24 yada 36 haftadır. 24 haftalık kurslara, seviyesi en az Üst-Orta düzeyde olanlar katılabilir. 36 haftalık kurslara Orta seviyede olanlar katılabilir. Sınıflarda maksimum öğrenci sayısı 12’dir. 1 ders saati 45 dakikadır. Haftalık ders programı; 30 ders + haftalık özel ders + staj + proje çalışması.


İŞ İNGİLİZCESİ (BİREBİR)

Birebir İş İngilizcesi kurslarında dil ihtiyaçlarınızı öğretmeninizle kararlaştırdıktan sonra öğretmeniniz size en uygun kurs programını hazırlar. Bu program dahilinde İngilizce dil becerilerinizi çalışma alanlarında pratik yaparsınız. İş İngilizcesine hakim olmak, sadece ihtiyaçlarınıza yönelik bir kurs almak ve kariyeriniz için önemli bir adım atmak istiyorsanız bu kurs türü tam size göredir.EC size uzmanlık alanınıza yönelik birebir kurslar sunar. Bu seçenekler Pazarlama, Muhasebe, İnsan Kaynakları, Reklam, Finans, Bankacılık, Turizm ve Hukuk gibi alanlarda olabilmektedir. Dersler haftada 2,4,6,8,10,20,30 ya da 40 saat yapılmaktadır. Haftada 2-10 arasında ders saati seçilirse bu mutlaka başka bir kurs ile birleştirilmek durumundadır. 1 ders saati 45 dakikadır.


STAJ PROGRAMI

İngilizce konuşulan bir ülkede staj yapmak CV’nizin gelecekteki işverenlerinize daha çekici görünmesini sağlayacaktır. Staj programınızı İngilizce kursu ile de birleştirdikten sonra hayalinizdeki işe ulaşmak için bir adım daha önde olursunuz. Orta seviyede İngilizceye sahipseniz, işyerlerinde İngilizce konuşarak deneyim edinmek istiyorsanız, kariyer hedeflerinizi genişletmek istiyorsanız staj programlarına gönül rahatlığıyla katılabilirsiniz.
Satış & Pazarlama, Halkla İlişkiler & Reklam, İnsan Kaynakları, Hukuk, Seyahat & Turizm, Otel İşletmeciliği, Finans & Muhasebe, Uluslararası Ticaret ve talep üzerine diğer alanlarda staj yapma imkanı bulursunuz. Program dahilinde stajınıza başlamadan önce EC kurslarından birine katılırsınız. Böylece iş yaşamına atılmadan önce İngilizcenizi geliştirerek kendinize olan güveniniz artar. Stajınızı yaparken çalıştığınız şirket ya da kurum tarafından size ücret ödenmemektedir. Staj süresince konaklamanız karşılanmamaktadır. İngiltere’deki programa sadece EEA (Avrupa Ekonomik Alanı), Avrupa Birliği, ve Swiss (Danimarka ) öğrencileri katılabilmektedir. Malta’daki programa ise sadece Avrupa Birliği üye ülkelerinden öğrenciler katılabilmektedir.


AKADEMİK YIL PROGRAMI 20 SAAT/HFTEC BRIGHTON 3

EC Akademik Yıl Programı EC’de 24 hafta ve daha fazla eğitim almak isteyen öğrenciler içindir. Kursa katılmak için seviyeniz başlangıç ile ileri düzey arasında olabilir. Üniversite’ye girmek için ya da bir master programına katılabilmek için akademik yıl programlarını rahatlıkla seçebilirsiniz. Kurslarda geri bildirim alma ve sürekli değerlendirme yöntemleriyle öğrencilerin gelişimleri devamlı olarak izlenmektedir. Kursta dersler her Pazartesi başlar, Cuma sona erer. Yıl boyunca mevcuttur. 1 ders saati 45 dakikadır. Sınıflarda maksimum öğrenci sayısı 12’dir. Orta seviyeye ulaştıktan sonra İş veya Akademik İngilizce seçebilirsiniz, ya da TOEFL, IELTS kurslarına katılabilirsiniz. Her EC merkezinde size yardımcı olmak için Akademik Eğitim Koordinatörü bulunmaktadır. Tüm EC merkezlerinde ders programları aynı olduğu için, önceden kayıt yaptırdığınız takdirde, her merkezde en az 12 hafta olmak üzere farklı merkezlerimizde eğitim alabilirsiniz. Kursunuz boyunca öğretmenler ev ödevleri, haftalık değerlendirmeler, seviye sınavları ile gelişmenizi yakından izler. Kişisel Akademik Eğitim danışmanınız tüm sorularınızda size yardımcı olur.


AKADEMİK YIL PROGRAMI 24 SAAT/HFT

EC Akademik Yıl Programı EC’de 24 hafta ve daha fazla eğitim almak isteyen öğrenciler içindir. Kursa katılmak için seviyeniz başlangıç ile ileri düzey arasında olabilir. Üniversite’ye girmek için ya da bir master programına katılabilmek için akademik yıl programlarını rahatlıkla seçebilirsiniz. Kurslarda geri bildirim alma ve sürekli değerlendirme yöntemleriyle öğrencilerin gelişimleri devamlı olarak izlenmektedir. Kursta dersler her Pazartesi başlar, Cuma sona erer. Yıl boyunca mevcuttur. 1 ders saati 45 dakikadır. Sınıflarda maksimum öğrenci sayısı 12’dir.Orta seviyeye ulaştıktan sonra İş veya Akademik İngilizce seçebilirsiniz, ya da TOEFL, IELTS kurslarına katılabilirsiniz. Her EC merkezinde size yardımcı olmak için Akademik Eğitim Koordinatörü bulunmaktadır. Tüm EC merkezlerinde ders programları aynı olduğu için, önceden kayıt yaptırdığınız takdirde, her merkezde en az 12 hafta olmak üzere farklı merkezlerimizde eğitim alabilirsiniz.Kursunuz boyunca öğretmenler ev ödevleri, haftalık değerlendirmeler, seviye sınavları ile gelişmenizi yakından izler. Kişisel Akademik Eğitim danışmanınız tüm sorularınızda size yardımcı olur.


AKADEMİK YIL PROGRAMI 30 SAAT/HFT

EC Akademik Yıl Programı EC’de 24 hafta ve daha fazla eğitim almak isteyen öğrenciler içindir. Kursa katılmak için seviyeniz başlangıç ile ileri düzey arasında olabilir. Üniversite’ye girmek için ya da bir master programına katılabilmek için akademik yıl programlarını rahatlıkla seçebilirsiniz. Kurslarda geri bildirim alma ve sürekli değerlendirme yöntemleriyle öğrencilerin gelişimleri devamlı olarak izlenmektedir.Kursta dersler her Pazartesi başlar, Cuma sona erer. Yıl boyunca mevcuttur. 1 ders saati 45 dakikadır. Sınıflarda maksimum öğrenci sayısı 12’dir.Orta seviyeye ulaştıktan sonra İş veya Akademik İngilizce seçebilirsiniz, ya da TOEFL, IELTS kurslarına katılabilirsiniz. Her EC merkezinde size yardımcı olmak için Akademik Eğitim Koordinatörü bulunmaktadır. Tüm EC merkezlerinde ders programları aynı olduğu için, önceden kayıt yaptırdığınız takdirde, her merkezde en az 12 hafta olmak üzere farklı merkezlerimizde eğitim alabilirsiniz.Kursunuz boyunca öğretmenler ev ödevleri, haftalık değerlendirmeler, seviye sınavları ile gelişmenizi yakından izler. Kişisel Akademik Eğitim danışmanınız tüm sorularınızda size yardımcı olur.


CAMBRIDGE ESOL (FCE, CAE, CPE)

FCE, CAE ve CPE gibi uluslar arası anlamda kabul görmüş sınavlar, ihtiyacınız olan seviyede okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerinizi test eder. Bu sınavların hazırlık kursuna katılmak için dil seviyeniz Üst Orta seviyeden ileri seviyeye kadar olmalıdır. İngilizce eğitim veren bir üniversite okumak, kariyeriniz için oldukça avantajlı bir adım atmak ya da İngilizce seviyenizi uluslar arası anlamda kabul görmüş bir sınav ile geliştirmek istiyorsanız Cambridge ESOL kursları sizin için idealdir.Öğretmenleriniz kurs boyunca ilerlemenizi izler, size geri bildirimlerde bulunur ve böylece zayıf ve güçlü olduğunuz alanları tespit eder, bu alanlar üzerine yoğunlaşırsınız. Kursta yoğunluklu olarak sınav tekniği üzerinde durulur. Bu yüzden sınava girdiğinizde sorulara yabancılık çekmezsiniz.FCE, İngilizce seviyesi Üst Orta olanlar için, CAE ileri seviyeler için, CPE ise Cambridge ESOL sınavları arasında en ileri seviyeye sahip sınav türüdür. Haftada 20 ders, 15 saat veya 30 ders, 22,5 saat yapılır. Sınıflarda maksimum 14 öğrenci vardır. Sınav ücretleri kurs fiyatına dahil değildir. Dersler Pazartesi başlar Cuma sona erer.


TOEFL HAZIRLIK KURSUEC BRIGHTON 4

İster bir Üniversite’ye girmek için isterseniz sadece kariyeriniz için TOEFL’a ihtiyacınız varsa en iyi yardımı alarak çok iyi puanlara ulaşabilirsiniz. Kurs katılmak için İngilizce seviyenizin Üst Orta seviyeden İleri seviyeye kadar olması gerekmektedir. İngilizce eğitim veren bir üniversiteye katılmak istiyorsanız, uluslar arası alanda çalışacaksanız ve İngilizce yeterliliğe ihtiyacınız varsa ve İngilizcenin tüm alanlarında kendinizi geliştirmek istiyorsanız TOEFL Crash kurslarına katılabilirsiniz.Kurs başlangıcında öğretmenler öğrencilerin seviyelerini belirlemek ve amaçlarını öğrenmek için onlarla birebir görüşürler. Öğrencilerin çoğu sadece İngilizcenin onları TOEFL’a hazırlayamayacağının farkındadır. Bu sınavda başarılı olmak için sınav becerileri ve stratejiler üzerinde yoğunlaşmak gerekmektedir. Etkili sınav teknikleri için başlıca okuma, yazma, konuşma, dinleme alanları üzerinde durulur. Kurslar Pazartesi başlar ve Cuma sona erer. Kurs süresi 4 haftalık yoğun bir programdır. Haftada 30 ders (22,5 saat) yapılır. Sınıflarda maksimum öğrenci sayısı 12-14’tür.


IELTS HAZIRLIK KURSU

Bir üniversiteye girmek ya da kariyeriniz için IELTS’e ihtiyacınız varsa en iyi yardımı alarak çok iyi puanlara ulaşabilirsiniz. Kurs katılmak için İngilizce seviyenizin Orta seviyeden İleri seviyeye kadar olması gerekmektedir. İngilizce eğitim veren bir üniversiteye katılmak istiyorsanız, uluslar arası alanda çalışacaksanız ve İngilizce yeterliliğe ihtiyacınız varsa ve İngilizcenin tüm alanlarında kendinizi geliştirmek istiyorsanız IELTS kurslarına katılabilirsiniz.Kurs başlangıcında öğretmenler öğrencilerin seviyelerini belirlemek ve amaçlarını öğrenmek için onlarla birebir görüşürler. Öğrencilerin çoğu sadece İngilizcenin onları IELTS’e hazırlayamayacağının farkındadır. Bu sınavda başarılı olmak için sınav becerileri ve stratejiler üzerinde yoğunlaşmak gerekmektedir. Etkili sınav teknikleri için başlıca okuma, yazma, konuşma, dinleme alanları üzerinde durulur. Kurslar Pazartesi başlar ve Cuma sona erer. Kurs süresi 4 haftalık yoğun bir programdır. Haftada 30 ders (22,5 saat) yapılır. Sınıflarda maksimum öğrenci sayısı 12-14’tür.

KONAKLAMA HAKKINDA

Phoenix Öğrenci Yurdu

•3 Temmuz – 3 Eylül tarihleri arasında açıktır.
•Phoenix yurdu birçok daireden oluşur. Her dairede 6 ya da 8 adet tek kişilik oda bulunmaktadır. Odaların banyosu içindedir. Mutfakları ve oturma odaları vardır. Mutfak ortaktır.
•Odalarda masa, sandalye, giysi dolabı, komedin ve lamba vardır. Çarşaflar verilir.
•Mutfakta buzdolabı, 2 adet dondurucu, mikrodalga fırın, kettle gibi tüm araç gereç mevcuttur.
•Çamaşır yıkama olanakları mevcuttur.
•Yerleşke içinde telefon vardır.
•Yurtta hem kızlar hem erkekler kalır.
•Sahile, şehir merkezine ve EC Brighton’a 10 dakika uzaklıktadır.
•Öğrenci okula vardıktan sonra, ayrılırken geri ödenmek üzere 100 GBP depozito ödemek durumundadır.
•Her öğrenci gelirken pasaportundaki gibi bir fotoğraf getirmelidir. Vardıklarında bu fotoğraf resepsiyondan istenecektir.
•Yerleşke içerisinde yurt görevlileri öğrencilerin isimlerini, hangi okuldan olduklarını sorabilirler ve kimliklerini görmek isteyebilirler. Öğrenci bu durumun bilincinde olmalıdır.
•Yerleşke içerisinde partiler yasaktır. Kalan öğrencilerin herhangi bir misafiri geldiğinde resepsiyona kayıt yaptırmaları gerekir (Günün her saatinde). En geç saat 23.00’da yurttan ayrılmalıdırlar. Gelen ziyaretçilerin gece yurtta kalma izni yoktur.

EC BRIGHTON 4Trafalgar Mews – Ekonomik Öğrenci Turdu

•Yıl boyu açıktır.
•Brighton North Laines’ın merkezinde kuruludur. North Laine bölgesi birçok dükkanın, el yapımı kıyafetlerin, mücevherat ve hediyelik eşyanın satıldığı bir yerdir. Trafalgar North Laines’in en büyük caddesidir.
•Okula 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir.
•Yurdun 2 adet 2 kişilik odası ve 2 adet tek kişilik odası bulunmaktadır. Banyo ortak kullanılır. Mutfakta bulaşık makinesi, mikrodalga fırın vs bulunmaktadır. Havlu ve çarşaflar yurt tarafından sağlanır.
•Yurtlar 18-28 yaş arasındaki öğrenciler için uygundur.
•Kız ve erkek öğrenciler içindir.
•İnternet bağlantısı mevcuttur.

25 Portland Place Öğrenci Yurdu

•Yıl boyu açıktır.
•Öğrenci Brighton’a gelmeden 30 dk önce EC Brighton’ı 0044 7714 459205 numarasından aramalıdır. Böylece EC Brighton’dan görevliler öğrenciyi yurtta karşılar ve odasına yerleşmesine yardımcı olurlar.
•Yurt Kemptown’da kuruludur. Şehir merkezine, sahile ve okula 10 dakika uzaklıktadır.
•Yurt 4 katlıdır. 5 adet banyosu vardır. Mutfağında mikrodalga fırın ve bulaşık makinesi mevcuttur. TV bulunan, dinlenebileceğiniz oturma odası vardır.
•Yurt haftada 1 kez temizlenir.
•Yurtlar 18-28 yaş arasındaki öğrenciler için uygundur.
•Kız ve erkek öğrenciler içindir.
•İnternet bağlantısı mevcuttur. Ayrıca EC Brighton’da da ücretsiz internet erişimi mevcuttur.

St George’s Road – Ekonomik Öğrenci Yurdu

•Yıl boyu açıktır.
•Öğrenci Brighton’a gelmeden 30 dk önce EC Brighton’ı 0044 7714 459205 numarasından aramalıdır. Böylece EC Brighton’dan görevliler öğrenciyi yurtta karşılar ve odasına yerleşmesine yardımcı olurlar.
•Yurt Kemptown’da kuruludur. Okula yürüyerek 15 dakika, şehir merkezine otobüs ile 10 dakika mesafededir.
•St George’s Road 3 katlı bir yurttur. Tek kişilik ve çift kişilik odalarda 6 öğrenciye konaklama sağlar. Odalarda öğrencilerin eşyalarını koymak için yeterli yerleri vardır. Mutfağında bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, ocak bulunur.
•St George’s Road 6 kişilik bir yurttur. 2 adet çift kişilik odası, 2 adet tek kişilik odası vardır.
•Havlu ve çarşaflar odalar temizlendiğinde değiştirilir. Odalar haftalık temizlenir.
•Yurtta TV ve DVD bulunur.
•Sadece gelen aramalara açık olan telefon vardır.
•Çamaşır makinesi, ütü masası ve ütüsü bulunmaktadır.
•Yurtta kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız.
•Yurtta hem kız öğrenciler hem de erkek öğrenciler kalabilmektedir.
•18-28 yaş arasındaki öğrenciler için uygundur.
•İnternet erişimi mevcuttur.

Varley – Ekonomik Öğrenci Yurdu

•3 Temmuz - 3 Eylül arasında açıktır.
•Öğrencilerin temel ihtiyaçlarını alabilecekleri dükkânların kurulu olduğu küçük bir bölgedir. Brighton’a sık aralıklarla otobüsler vardır ve duraklar yurdun tam karşısındadır. Okula ve şehir merkezine yolculuk otobüsle 25 dakika sürer.
•Tek kişilik odalarda konaklama sağlar. 4 oda 1 banyoyu ortak kullanır. 8 oda mutfak ve diğer yurt olanaklarını ortak kullanırlar.
•Yurtta hem kız hem erkek öğrenciler kalabilirler.
•Odalarda giysi dolabı, komidin, masa, sandalye ve lavabo bulunur.
•Odalar haftada 1 kez, banyo ve ortak kullanım alanları 2 haftada 1 kez temizlenir. Çarşaflar haftada 1 kez değiştirilir.
•Çamaşır yıkama olanakları mevcuttur.
•Yerleşke içerisinde ankesörlü telefon mevcuttur.
•Öğrenciler kendi havlularını getirmek durumundadırlar.
•Yurda giriş yapılabilecek saat: 15-00 – 21.00
Çıkış yapılabilecek saat: 10.00
•Öğrenci okula vardıktan sonra, ayrılırken geri ödenmek üzere 100 GBP depozito ödemek durumundadır.
•Her öğrenci gelirken pasaportundaki gibi bir fotoğraf getirmelidir. Vardıklarında bu fotoğraf resepsiyondan istenecektir.
•Yerleşke içerisinde yurt görevlileri öğrencilerin isimlerini, hangi okuldan olduklarını sorabilirler ve kimliklerini görmek isteyebilirler. Öğrenci bu durumun bilincinde olmalıdır.
•Yerleşke içerisinde partiler yasaktır. Kalan öğrencilerin herhangi bir misafiri geldiğinde resepsiyona kayıt yaptırmaları gerekir (Günün her saatinde). En geç saat 23.00’da yurttan ayrılmalıdırlar. Gelen ziyaretçilerin gece yurtta kalma izni yoktur.

St. James’ Place Öğrenci Yurdu

•Yıl boyu açıktır.
•Öğrencilerin vardıktan sonra Brighton’a gelmelerine 30 dk kala 00447714459205 numarasından EC’ye ulaşmaları gerekir. Böylelikle okuldan bir yetkili sizi yurtta karşılar ve yerleştirmenizi yapar.
•Yurt, Bighton’un en canlı caddelerinin hemen yakınında sakin bir bölgede, St James caddesinde kuruludur. Okula 5 dakika yürüme mesafesindedir.
•Yurt 12 öğrenciye konaklama sağlar ve Brighton merkezinde kalmak isteyen öğrenciler için idealdir.
•Odalar geniş ve iyi dekore edilmiştir. Yurtta 2 adet dinlenme odası, yemek salonu ve mutfak vardır. Geniş bir TV odası ve gelen aramalara açık telefon bulunur. Mutfakta mikrodalga fırın, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve kurutma makinesi vardır. 4 adet banyosu vardır.
•Tüm odalarda giysi dolabı ve çalışma masası vardır. Çarşaflar yurt tarafından sağlanır ve haftada 1 kez değiştirilir. Öğrenciler kendi havlularını getirmek durumundadırlar.
•Yurt haftada 1 kez temizlenir.
•Öğrenci okula vardıktan sonra, ayrılırken geri ödenmek üzere 100 GBP depozito ödemek durumundadır.
•Yurtta hem kız hem de erkek öğrenciler kalabilirler.
•18-28 yaş arası öğrenciler için uygundur.
•İnternet erişimi mevcuttur.

Sudeley Place Ekonomik Öğrenci Yurdu

•Yıl boyu açıktır.
•Öğrencilerin vardıktan sonra Brighton’a gelmelerine 30 dk kala 00447714459205 numarasından EC’ye ulaşmaları gerekir. Böylelikle okuldan bir yetkili sizi yurtta karşılar ve yerleştirmenizi yapar.
•Sudeley Place yurdu Kemptown’da kuruludur. Sahile oldukça yakındır ve şehir merkezine de yürüme mesafesindedir. Okula ise 5 dk yürüme mesafesindedir. Otobüs ile 10 dk sürer.
•Sudeley Place, öğrencilere tek kişilik ve çift kişilik odalarda konaklama sağlayan 2 katlı bir yurttur. İlk katta 2 adet tek kişilik oda ve paylaşımlı banyo bulunur. Salonu, yemek odası ve bulaşık makinesi, buzdolabı, dondurucu, çamaşır makinesi bulunan bir mutfağı vardır. İkinci katta 1 adet tek kişilik, 1 adet çift kişilik oda bulunmaktadır. Odaların banyosu ortaktır. Yurdun ayrıca çalışma odası vardır. Haftada 1 kez odalar temizlenir.
•Gelen aramalar için telefon mevcuttur.
•Toplamda 5 adet yatak odası ve 2 adet banyosu vardır.
•Yurtta kendi yemeklerinizi kendiniz yaparsınız.
•Öğrencilere havlu ve çarşaf yurt tarafından sağlanır.

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Dila D.
Dila D. Yurtdışında Dil Okulu
CampusEdu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yardımları ile şuan Amerika’da Georgia State University IEP (Intensive English Program) öğrencisiyim.
Devamı
Sıla D.
Sıla D. Yurtdışında Dil Okulu
EC New York’ta 3 hafta İngilizce eğitimi aldım. Okulun yeri muhteşem olduğu için...
Devamı
 
#
Tamam