CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Embassy English Dil Okulu Brighton

 Embassy English Dil Okulu Brighton’daki flagship (alanında en iyi olan) okulumuz, çekici bir binaya sahip olup, 2007 yılında, şehir merkezindeki tren istasyonunun hemen yanında inşa edilmiştir. Modern, canlı ve ferah bir mimariye sahip ve teknoloji harikası olan Dil okulumuz, eğitim görmek için mükemmel bir okuldur. Okulumuz kafeler, mağazalar, tiyatro, sinema ve müzelerin bulunduğu North Laine bölgesine yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca Brighton bölgesinde pek çok park bulunmaktadır. Genç öğrencilerin yoğunluğu nedeniyle Brighton, öğrencilere geniş bir eğlence imkanı sunmaktadır. Londra ise trenle sadece bir saat uzağınızdadır.

Akreditasyon/Yetkilendirme: British CouncilSunulan Kurs Sayısı: 9
Toplam Sınıf Sayısı: 9Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 16
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %18Okulun Öğrenci Kapasitesi: 300
En Yakın Havaalanı: Brighton AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 15,5

GENEL BİLGİLER:


Brighton İngiltere’nin güney kıyısındaki East Sussex bölgesinde yer alan bir kenttir. Brighton, Hove ve Portslade kentleri tarafından oluşturulan ve resmi ismi Brighton and Hove olan kentin bir parçasıdır. Brighton’ı yılda sekiz milyon civarında yerli ve yabancı turist ziyaret etmektedir. Kentin aynı zamanda ciddi bir konferans turizmi sanayi vardır. Brighton’da iki üniversite ve bir tıp fakültesi vardır.

Okul Olanakları:

•Öğle yemekleri ile derslerin sonrasında da açık olan çalışma merkezi. Bu merkezde bulacağınız materyaller şunlardır: her seviye için okuma kitapları ve kasetler, gramer ve sözlük bilginizi geliştirmek için pratik kitapları, telaffuzunuzu ve dinleme yeteneğinizi geliştirebilmeniz için kasetler, sınav materyalleri, iş İngilizcesi pratik materyalleri, televizyon ve video, çeşitli CDler ve CD ROM.
•Kütüphane, bilgisayar odası, sıcak yemek sunan kafeterya, temel yiyecek ve içeceklerin satıldığı bir dükkan, kahve ve pasta çeşitleri satan yiyecek arabası, sosyal etkinlikler için de kullanılabilen bir sınav salonu, geniş ekran plazma televizyonu olan öğrenci dinlenme odası, etkileşimli yazı tahtaları.
•Ücretsiz bilgisayar kullanımı ve internet erişimi.(Bilgisayarları kullanmak için yoğun dönemlerde rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Bilgisayar odaları derslerin öncesinde, öğle yemeği sırasında ve derslerden sonra da açık olacaktır.) Kütüphanede sadece öğrenci kullanımı için 50 adet bilgisayar vardır ve okul genelinde de kablosuz internet erişimi mevcuttur.
•Engelli öğrenciler için, önceden bildirilmesi durumunda, gerekli düzenlemeler yapılmaktadır.

SOSYAL AKTİVİTELER:


Embassy CES’de aktiviteler, şehri keşfetme ve uzun süreli dostluklar kurma üzerine kuruludur. Eğitim boyunca akşam programları ve hafta sonu gezileri düzenlenecektir. Bu aktivitelerin bir kısmı ücretsiz olup, bir kısım aktivitelere cüzi bir ücret karşılığında katılmak mümkündür. Akşam programları şu aktiviteleri içermektedir: Şiir - kitap kulübü, masa tenisi, badminton, yoga sınıfı, gitar dersleri, futbol kulübü. Hafta sonu gezilerinin düzenlendiği yerler ise şu şekildedir: Brighton ve Hove turistik merkezleri, Brighton Müzesi ve Sanat Galerisi, Cambridge, Canterbury, Hampton Court, Leeds Kalesi, Londra, Madame Tussauds, Oxford, Stratford Upon Avon, Bath Roma Banyoları, Windsor Kalesi.

OKULUN SUNDUĞU PROGRAMLAR:


•İngilizce Sertifika Programı
•Uluslararası Okul Yılı
•Uluslararası Okul Yılı Yoğun
•İş İngilizcesi Sertifika Programı
•Cambridge ESOL Sınav Kursu

 

KONAKLAMA HAKKINDA


1- Yurt Tipi Konaklama:

 
•BRIGHTON STUDY CENTRE
-Greenwich Üniversitesi, Trinity Müzik Koleji ve civardaki diğer okullarla paylaşılan McMillan Student Village’ın 250 kişi üzerinde kapasitesi vardır. Çalışma alanları, odaların içindedir.
-Yurt 4 bloktan oluşmaktadır ve 24 saat güvenlik bulunmaktadır.
-Yurtta 246 tek kişilik, 7 çift kişilik oda bulunmaktadır. Çift kişilik odalar mini stüdyo şeklindedir.
-Odaların yarısı, ortak paylaşıma açık mutfak ve dinlenme odası olan ve altı odanın bulunduğu katlardadır. Kalan odalar ve mini stüdyoların mutfakları ise odanın içindedir.
-Öğrenciler odalarından, kişisel bilgisayarlarıyla internet imkanından faydalanabilirler.
-Yarım pansiyon konaklayan öğrenciler, kahvaltı ve akşam yemeklerini okul kafeteryasında yiyecekler.

 
2- Aile Yanı Konaklama:


-İngilizce konuşulan bir evin parçası olmak istiyorsanız, bu konaklama türünü seçebilirsiniz. Aile yanında konaklarken kendinize ait bir odanız olur (eğer çift kişilik odada konaklamayı seçerseniz, odanızı başka bir öğrenciyle paylaşırsınız.) ve sabah kahvaltısı-akşam yemeklerinizi ev sahiplerinizle birlikte yersiniz.
-Konaklayacağınız evlerin büyük bir kısmı okula yürüme mesafesindedir ancak okula en uzak olan evler de toplu taşıma araçlarıyla 45 dakika uzaklıktadır.
-Çamaşırlarınız konaklayacağınız aile tarafından haftada iki kez yıkanır. Ancak daha fazla yıkama yapabilmek için yanında kaldığınız aileye en yakın çamaşırhanenin yerini sorabilirsiniz.

 

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Yılmaz Ü.
Yılmaz Ü. Yurtdışında Dil Okulu
Kings education bournemouth beklediğimden de iyi bir okul çıktı. Öğrencileriyle çok ilgililer....
Devamı
Dila Z.
Dila Z. Yurtdışında Dil Okulu
Dersleri çok seviyorum çünkü dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte ders alıyorum...
Devamı
 
#
Tamam