CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Avusturya'da Dil Eğitimi

Denize kıyısı olmayan Avusturya, dokuz eyaletten oluşan bir federal devlettir. Avusturya’da eğitim sistemi oldukça gelişmiştir. Devlet okullarında eğitim parasızdır. Ayrıca okul kitapları da ücretsiz verilmektedir. Okula gidiş-geliş masrafları devlet tarafından karşılanmaktadır. Okullar devlete bağlı değildir, özerkleşmişlerdir ve Avrupa Birliği ülkeleri standartlarında bir eğitim sistemine sahiplerdir. Okuma-yazma oranı oldukça yüksek olan ülkedeki eğitim kurumları Avrupa'nın en eski eğitim kurumlarındandır.

Neden Avusturya’da Dil Eğitimi?

Almanca öğrenmek için Almanya’ya alternatif olan Avusturya da yıl boyunca çok sayıda öğrenci misafir etmektedir. Uzun yıllar boyunca hizmet veren kaliteli dil okullarıyla her ülkeden öğrenciye hitap eden Avusturya dil okulları, aynı zaman çeşitli konaklama seçenekleri de sunmaktadır. Aile yanı konaklama seçeneği ile Avusturya kültürünü birebir yaşayabilir, dil öğrenmenin yanı sıra kişisel gelişimlerinize katkıda bulunabilirsiniz.

Avusturya`ya gelen öğrencilerdeki artış vize alımlarında zorlukları beraberinde getiriyor. Türkiye'deki Avusturya Konsolosluklarının vize evraklarını Avusturya Belediyelerine geç ulaştırmaları, Belediyelerdeki yoğunluğun artmasına rağmen çalışan memur sayısının artırılmaması vize bekleme sürecini uzatıyor. Son zamanlarda öğrencilerin vize başvurularının sonuçlanması 1 – 5 ay kadar sürebilmektedir. Şuanda vizelerin çıkma ortalaması 3 ay civarındadır.Bu yüzden gitmek istediğiniz tarihten en az 4 ay önce bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

TEKLİF İSTEYİN

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan okul ve kurs teklifiyle geri dönüş yapsın.

TEKLİF İSTEMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

TELEFONLA BİZE ULAŞMAK İÇİN

Tel: 0312 468 00 30
Mobil 1: 0555 661 3593
Mobil 2: 0533 453 0723
Adres: Bestekar Sokak, 82/3 Kavaklıdere Ankara

Promosyonlu okullarımızı Facebook sayfalarında güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızdan en güncel bilgilere ulaşabilmek için;

https://www.facebook.com/campuseduyurtdisiegitimdanismanligi
http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari
CAMPUSEDU

Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Mehmet Tuna A.
Mehmet Tuna A. Yurtdışında Dil Okulu
Malta’daki Sprachcaffe’yi evim olarak görüyorum! İki kez bulunduğum süre içerisinde büyülü anlarla dolu tecrübelerim oldu...
Devamı
Dila Z.
Dila Z. Yurtdışında Dil Okulu
Dersleri çok seviyorum çünkü dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte ders alıyorum...
Devamı
 
#
Tamam