CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Yeni Zelanda'da Dil Eğitimi

Yeni Zelanda, Güney Büyük Okyanus'da bir ada ülkesidir. Güney Yarımkürede, Okyanusya'daki Güney Pasifik adaları arasında, Avustralya'nın yaklaşık 1.500 km güney doğusunda yer almaktadır. Başlıca iki büyük (North Island ve South Island) ve birçok küçük adadan oluşur.Yeni Zelanda'nın başkenti Wellington'dur. Üzeri kar kaplı dağ manzaraları ile bilinen bir ülkedir. En büyük ve en kozmopolit şehri Auckland'dır. Yeni Zelanda'nın Güney Yarımküre'de veya ekvatorun güneyinde olması, mevsimlerin kuzey yarım küredekilerin tam tersi olması anlamına gelir. Yazın en sıcak ayları Ocak ve Şubat olup en soğuk aylar Haziran ve Temmuzdur.

Genellikle ılıman bir iklime sahip olup, ülkenin kuzey kesimleri suptropikal iklimin etkisi altindadir. Kışın, Guney Ada'nın (South Island) iç kesimleri -10 dereceye kadar inerken, Okyanus kıyıları daha yumuşak ve yağışlı bir iklime sahiptir. Yazlari 20-33 dereceler arasında olup oldukça da güneşlidir.

Neden Yeni Zelanda’da Dil Eğitimi?

Suç oranının en düşük olduğu ülkelerden biri olan Yeni Zelanda dil eğitimi almak için giden öğrencilere güvenli bir ortam sunmaktadır. Yeni Zelanda’nın en büyük şehri olarak bilinen Auckland şehri Dünya’nın en yaşanılabilir şehirleri sıralamasında beşinci sırada gelmesinin yanı sıra en güvenli şehirlerinden biri olarak da bilinmektedir.Yeni Zelanda’da bulunan dil okulları eğitim kalitesi ile dünyanın sayılı seçkin kurumları arasındadır.Dil okulları yanı sıra üniversite ve diploma/sertifika programlarıyla da hizmet veren Yeni Zelanda eğitim kurumları dünyanın birçok yerinden gelen öğrenciye evsahipliği yapmaktadır.

Yeni Zelanda ‘da en az 6 ay dil eğitimi alan ve IELTS puanı 5.0 olan öğrencilere çalışma izni verdiği için çoğu öğrenci tarafından tercih edilir. Böylelikle okuldan arta kalan zamanlarda okulda öğrendiklerini pekiştirme imkanı bulurlar.Yeni Zelanda’da dil eğitimi almanın maliyeti Amerika veya İngiltere kadar fazla olmadığı içinde bütçeniz için uygun olduğundan tercih edebilirsiniz.

Konaklama seçeneklerinde diğer ülkelerde olduğu gibi çeşitli imkanlar sunmaktadır.Aile yanı konaklama, yurtta konaklama seçenekleri yanı sıra özel dairelerde ve stüdyo daire imkanlarınıda sunan Yeni Zelanda dil okulları her türlü bütçeye hitap etmektedir.

Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Şeyhmus K.
Şeyhmus K. Yurtdışında Dil Okulu
Los Angeles’a geldiğimde çok az İngilizce konuşabiliyordum ve konuşulanları anlayamıyordum. Buraya geldiğimden beri kendimi...
Devamı
Sıla D.
Sıla D. Yurtdışında Dil Okulu
EC New York’ta 3 hafta İngilizce eğitimi aldım. Okulun yeri muhteşem olduğu için...
Devamı
 
#
Tamam