CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

CES Dil Okulu Brighton

 Centre of English Studies Dil Okulunun en yeni okulu olan Brighton Yaz Okulu Brighton Üniversitesi bünyesinde bulunmaktadır. Çocuklar için verilen kurslar üniversitenin kampüsü içerinde sağlanmaktadır.

Akreditasyon/Yetkilendirme:British Council, English UK, ALTOSunulan Kurs Sayısı: 1
Toplam Sınıf Sayısı: 8Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 15
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %2Okulun Öğrenci Kapasitesi: 230
En Yakın Havaalanı:Havaalanı Uzaklığı (km):

CES BRIGHTON OKUL HAKKINDA GENEL BİLGİ: Yeni açılan CES Brighton Dil Okulu  yaz aylarında İngilizce eğitim için sizleri bekliyor ! Dersler, konaklama sağlayan Varley Halls’e otobüsle 10 dk uzaklıkta olan Watts’ta yapılmaktadır. Watts, Brighton Üniversitesi’nin kampüsü içerisindedir. Kampüste öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek olanaklar mevcuttur. CES Dil Okulu sportif ve kültürel faaliyetleri içeren kapsamlı bir sosyal etkinlik programı sunmaktadır. Brighton Üniversitesi bünyesinde sağladığı konaklamayla CES hem güvenli hem de kaliteli bir eğitim dönemi sunmaktadır.Öğrenciler okual ilk vardığında okul görevlileri tarafından kayıtları yapılır. Daha sonrasında seviye tespit sınavına tabi tutulurlar. Böylece seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilirler. Kurs ve sosyal etkinlik programı hakkında bilgi verilir. Öğretmen ve ders direktörü ile yapılan düzenli görüşmelerle öğrencilerin motivasyonu ve ilerlemesi sürekli kontrol altında tutulur.

Sosyal Etkinlikler:Basketball, tenis, futbol ve diğer sportif etinlikler, Brighton turu, diğer şehirlere geziler

Kurs detayları

* Kurs 11 Temmuz- 5 Ağustos arasında sunulmaktadır.

Okul Uluslararası öğrenciler için tek bir program sunmaktadır. (Residential Course) Kursta haftada 15 saat ders alırsınız. CES Brighton yaz okulu İngilizce kursu ile birlikte sportif etkinlikler ve kültürel geziler sunmaktadır.İlk ders iki bölüme ayrılmıştır. İlk bölümünde gramer yapıları ve yazma becerileri üzerinde durulur. İkinci bölümünde konuşma becerilerini geliştirmek üzerine yoğunlaşılır. İletişim becerilerini geliştirmek ve güçlendirmek için drama çalışmaları yapılır. Proje ödevleri, İngiliz Kültürü, tarih ve efsaneler de kursun önemli bir parçasıdır.Dersler, konaklama sağlayan Varley Halls’e otobüsle 10 dk uzaklıkta olan Watts’ta yapılmaktadır. Watts, Brighton Üniversitesi’nin kampüsü içerisindedir.Öğrencilerin İngilizce seviyeleri kursa ilk başladıkları Pazartesi günü test edilir. Buna göre, seviyelerine en uygun sınıfa yerleştirilirler.

Konaklama

Konaklama, Brighton Üniversitesi’nin bir bölümü olan Varley Halls’de sağlanmaktadır. Burası parkla çevrelenmiş, güvenli ve sakin bir bölgedir. Şehir merkezine 25 dakika uzaklıktadır. Varley öğrenci yurdu olarak inşa edilmiştir. Öğrenciler yurtta tek kişilik odalarda kalırlar. Her 4 oda bir banyoyu paylaşımlı olarak kullanır. Her 8 oda mutfağı ve salonu paylaşımlı olarak kullanır. Odalarda gardrop, komidin, masa, sandalye ve lavabo bulunur. Konaklamaya kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği dahildir. Kampüs içerisinde öğrencilerin kullanabilecekleri çamaşırhane mevcuttur.

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Zeynep Y.
Zeynep Y. Yurtdışında Dil Okulu
Sadece 2 haftadır bu okuldayım ama hem okulda hem de yanında kaldığım aileden çok şey öğrendim...
Devamı
Büşra K.
Büşra K. Yurtdışında Dil Okulu
Beyaz binasını ve kafesini gerçekten çok sevdim. Merkezi bir yerde olması da muhteşemdi....
Devamı
 
#
Tamam