CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Eurocentres Dil Okulu Cambridge

Cambridge Avrupa’nın en ünlü,aynı zamanda da en popüler öğrenci şehirlerinden biridir.Dünyanın dört bir yanından gelen genç insanlar,bu şehrin yüzyıllardır barındırdığı öğrenci yaşamının tadını çıkarır.Popüler müzik,film ve sanata odaklanan ve gelişmekte olan festival kültürü,Cambridge’de zamanın hiç durmadığının kanıtıdır. Eurocentres Cambridge Dil Okulu ise size burada sunulan bir fırsattır.

Akreditasyon/Yetkilendirme: British CouncilSunulan Kurs Sayısı: 12
Toplam Sınıf Sayısı: 20Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 14
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %15Okulun Öğrenci Kapasitesi: 450
En Yakın Havaalanı: Cambridge AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 7,1

 

GENEL BİLGİLER:Okul binasının ahşap ve camdan mimarisi sıcak bir hava yaratmaktadır.Binada 20 adet sınıf,bir konferans salonu,kablosuz internet erişimli büyük bir salon,bir kafeterya ve hoş bir teras bulunur.Botanical Garden Üniversitesi hemen yandaki kapıdadır.Bu öğrenci şehrinin merkezi yürüyerek sadece 15 dakikadır.


SOSYAL AKTİVİTELER:

•Cambridge çok çeşitli eğlence ve spor faaliyetleri sunar.Üniversitenin tarihten kalma, geniş arazilerinde yürüyüş yapın.Ya da neden civardaki kırsal alanda bulunan güzel köylerde bir bisiklet turu yapmıyorsunuz?
•Eurocentres faaliyetleri:Partiler,spor faaliyetleri,Cam nehrinde tekne turu,tiyatro akşamları,müzelere,yöresel festivallere geziler ve pop konserlerine ucuz biletler.
•Gezilecek yerler:Bath,Oxford,Londra,York ya da Alton Towers (Alton Kuleleri)’a geziler. İskoçya’ya hafta sonu gezileri.

OKULUN SUNDUĞU PROGRAMLAR:

EUROCENTRES TEMEL İNGİLİZCE- SABAH/ÖĞLEDEN SONRAKURSLARI (GENEL İNGİLİZCE/20SAAT/HFT)

Temel İngilizce programı haftada 20 saat İngilizce eğitimi verir. Sınıf öğretmeniniz, kurs programınızı sizinle beraber planlar, gelişiminizi değerlendirir ve kişisel durum değerlendirmesi yapar. Sınıf öğretmeniniz bu programda öğrenim ihtiyaçlarınızı temel alan, dengeli bir program hazırlar. Haftalık planın uygulanmasında sınıf öğretmeniniz ile yakın işbirliği içine olan ikinci öğretmeniniz de haftada 5 ya da 10 ders verir. Her cuma günü hafta içerisinde öğrendiklerinizi gözden geçirme ve değerlendirme toplantıları yapılır. Öğretmenler size bazı önerilerde bulunur ve eksiklikleriniz varsa onları tamamlamanızı sağlar. Bu yaklaşım ile kısa ve uzun süreli eğitim alan öğrenciler için hedefe yönelik mükemmel bir öğrenim programını mümkün kılar.

Programa katılım süresi 2-52 hafta arasındadır ve dersler hafta içi her gün 09:00-13:00 arasında yapılır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her seviyede İngilizcesi olanlar bu programa katılabilir. Dersler her pazartesi başlar ve okulun ilk günü size yazılı ve sözlü olarak uygulanan seviye tespit sınavından sonra İngilizce seviyenize en uygun sınıfa yerleştirilirsiniz.1 ders saati 45 dakikadır ve sınıfta maksimum öğrenci sayısı 14’tür.


EUROCENTRES YARI YOĞUN İNGİLİZCE ( 25 SAAT/HFT)

Yarı Yoğun İngilizce programı haftada 25 saat İngilizce eğitimi verir. Sınıf öğretmeniniz, kurs programınızı sizinle beraber planlar, gelişiminizi değerlendirir ve kişisel durum değerlendirmesi yapar.Sınıf öğretmeniniz bu programda öğrenim ihtiyaçlarınızı temel alan, dengeli bir program hazırlar. Haftalık planın uygulanmasında sınıf öğretmeniniz ile yakın işbirliği içine olan ikinci öğretmeniniz de haftada 5 ya da 10 ders verir. Her cuma günü hafta içerisinde öğrendiklerinizi gözden geçirme ve değerlendirme toplantıları yapılır.
Öğretmenler size bazı önerilerde bulunur ve eksiklikleriniz varsa onları tamamlamanızı sağlar. Bu yaklaşım ile kısa ve uzun süreli eğitim alan öğrenciler için hedefe yönelik mükemmel bir öğrenim programını mümkün kılar.

Programa katılım süresi 2-52 hafta arasındadır ve dersler hafta içi hergün 09:00-14:00 arasında yapılır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her seviyede İngilizcesi olanlar bu programa katılabilir. Dersler her pazartesi başlar ve okulun ilk günü size yazılı ve sözlü olarak uygulanan seviye tespit sınavından sonra İngilizce seviyenize en uygun sınıfa yerleştirilirsiniz. 1 ders saati 45 dakikadır ve sınıfta maksimum öğrenci sayısı 14’tür.


EUROCENTRES YOĞUN İNGİLİZCE (30 SAAT/HFT)

Yarı Yoğun İngilizce programı haftada 25 saat İngilizce eğitimi verir. Sınıf öğretmeniniz, kurs programınızı sizinle beraber planlar, gelişiminizi değerlendirir ve kişisel durum değerlendirmesi yapar.Sınıf öğretmeniniz bu programda öğrenim ihtiyaçlarınızı temel alan, dengeli bir program hazırlar. Haftalık planın uygulanmasında sınıf öğretmeninizle yakın işbirliği içine olan ikinci öğretmeniniz de haftada 5 ya da 10 ders verir. Her cuma günü hafta içerisinde öğrendiklerinizi gözden geçirme ve değerlendirme toplantıları yapılır.
Öğretmenler size bazı önerilerde bulunur ve eksiklikleriniz varsa onları tamamlamanızı sağlar. Bu yaklaşım ile kısa ve uzun süreli eğitim alan öğrenciler için hedefe yönelik mükemmel bir öğrenim programını mümkün kılar.

Programa katılım süresi 2-52 hafta arasındadır ve dersler hafta içi her gün 09:00-13:00 ve 14:00-16:00 arasında yapılır. Sabah dersleri gramer, kelime bilgisi gibi konulara yönelirken, öğleden sonra dersleri sabah öğrendiğiniz bilgileri pratik bir şekilde kullanmanıza yönelik planlanır.Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her seviyede İngilizcesi olanlar bu programa katılabilir. Dersler her pazartesi başlar ve okulun ilk günü size yazılı ve sözlü olarak uygulanan seviye tespit sınavından sonra İngilizce seviyenize en uygun sınıfa yerleştirilirsiniz.

PET (PRELIMINARY ENGLISH TEST) SINAVI HAZIRLIK KURSU

PET Cambridge sınavları dünya genelinde geçerlidir ve güvenilirdir. Cambridge sınavlarında her seviyede dil bilen için farklı sınavlar mevcuttur. PET sınavları (Preliminary English Test) "Elemantary" ve "Lower Intermediate" düzeyinde İngilizce bilenler içindir.Cambridge’ın 2.düzey İngilizce sertifika sınavıdır. Bu düzeydeki öğrencilerin İngilizce seviyesi orta düzeydedir.PET sertifikası ömür boyu geçerlidir.Bu sınava hazırlanan öğrenciler için özel olarak düzenlenen bu programda öğrencinin dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerileri geliştirilir ve öğrenciye örnek PET sınavları uygulanarak öğrenci sınava hazır duruma getirilir.Haftada 30 saat İngilizce eğitimi verilir.20 saat genel İngilizce ve 10 saat sınav tekniklerine yönelik çalışmalar yapılır.Maksimum 14 kişilik sınıflarda eğitim görülür ve kursa katılım süresi minimum 7 maksimum 11 haftadır.

FCE (FİRST CERTİFİCATE İN ENGLİSH) SINAVINA HAZIRLIK

FCE Cambridge First Certificate in English: (First Certificate in English) en popüler Cambridge sınavıdır ve "intermediate" ve "upper-intermediate" düzeyinde dil bilenlerin girdiği bir sınavdır. Cambridge’ın 3.düzey sertifika sınavıdır. Bu düzeydeki öğrenciler geniş bir dilbilgisi ve sözcük bilgisine sahiptirler ve günlük hayatta rahat iletişim kurabilirler. Bu sertifika yurtdışında çalışmak ve İngilizce gerektiren iş alanlarında kariyer yapmak isteyenler için önemli bir adımdır. FCE sertifikası ömür boyu geçerlidir.
Bu sınava hazırlanan öğrenciler için özel olarak düzenlenen bu programda öğrencinin dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerileri geliştirilir ve öğrenciye örnek FCE sınavları uygulanarak öğrenci sınava hazır duruma getirilir.

Haftada 30 saat İngilizce eğitimi verilir. 20 saat genel İngilizce ve 10 saat sınav tekniklerine yönelik çalışmalar yapılır.. Maksimum 14 kişilik sınıflarda eğitim görülür ve kursa katılım süresi minimum 8 maksimum 12 haftadır.

CAE (CAMBRİDGE ADVANCED ENGLİSH) SINAVINA HAZIRLIK

CAE Cambridge Certificate in Advanced English: (Cambridge Advanced English) "Advanced" düzeyde dil bilenler için yapılan Cambridge’ın 4. düzey İngilizce sertifika sınavıdır. Bu sınavda başarılı olan öğrenciler yurtdışındaki yüksek öğretim kurumlarına girebilmek için yeterli İngilizce seviyesine sahip olduklarını ispatlamış olurlar. CAE sertifikası ömür boyu geçerlidir. Bu sınava hazırlanan öğrenciler için özel olarak düzenlenen bu programda öğrencinin dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerileri geliştirilir ve öğrenciye örnek CAE sınavları uygulanarak öğrenci sınava hazır duruma getirilir.

Haftada 30 saat İngilizce eğitimi verilir. 20 saat genel İngilizce ve 10 saat sınav tekniklerine yönelik çalışmalar yapılır.. Maksimum 14 kişilik sınıflarda eğitim görülür ve kursa katılım süresi minimum 8 maksimum 12 haftadır.

CPE (CAMBRİDGE PROFİCİENCY ENGLİSH) HAZIRLIK SINAVI:

Cambridge’ın en ileri düzeydeki İngilizce sertifika sınavıdır ve en zor geçilen sınavdır. Öğrencinin ileri düzeyde İngilizce hakimiyetinin yeterli olup olmadığını ölçmektedir. CPE sertifikası ömür boyu geçerlidir.Bu sınava hazırlanan öğrenciler için özel olarak düzenlenen bu programda öğrencinin dinleme,konuşma,okuma ve yazma becerileri geliştirilir ve öğrenciye örnek CPE sınavları uygulanarak öğrenci sınava hazır duruma getirilir.Haftada 30 saat İngilizce eğitimi verilir.20 saat genel İngilizce ve 10 saat sınav tekniklerine yönelik çalışmalar yapılır.Maksimum 14 kişilik sınıflarda eğitim görülür ve kursa katılım süresi minimum 8 maksimum 12 haftadır.

TEACHING KNOWLEDGE TEST (TKT)

TKT, ana dili İngilizce olmayanlara İngilizce öğretenlere yönelik yeni bir sınavdır. Dünyanın her yerinde ilkokul, ortaokul ya da yetişkin öğrencilere eğitim veren öğretmenlerin ihtiyaç duyduğu temel öğretmenlik bilgilerine odaklanarak öğretmenlerin güvenini artırmayı ve mesleki fırsatların sayısını çoğaltmayı amaçlamaktadır. Bu esnek ve erişilebilir sistem sizin;

•farklıöğretim yöntemlerini
•“öğretim dilini”
•kaynakların kullanılması yollarını
•ders planı yapmanın temel yönlerini
•farklı ihtiyaçlar için sınıf yönetimi yöntemlerini anlamanıza yardımcı olacaktır.

TKT sınavına kimler girmelidir?

TKT, İngilizce öğretim sınıflarında ihtiyaç duyulan öğretim bilgilerinin esasları üzerine sağlam bir temel kurmaktadır. Mesleki geçmişi ve öğretim tecrübesi ne olursa olsun, tüm öğretmenler için ideal bir sınavdır. Ayrıca, İngilizce öğretmek isteyen ancak henüz buna başlamamış olan kişiler için de uygundur.Sınava girmek için her hangi bir şart söz konusu değildir. Ancak, TKT sınavına girmek isteyenlerin en azından orta seviye üstü İngilizce sınavına girmesi önerilir (Council of Europe's Common European Framework of Reference for Languages, B1 düzeyi – PET, IELTS bant puan dilimiı 4).

TKT sınavına giren ve bilgilerini daha da geliştirmek isteyen öğretmenler Cambridge ESOL’un gayet iyi tanınan sertifikalarından birine devam edebilir (Örneğin ICELT – In service Certificate in English Language ve CELTA – Certificate in English Language Teaching to Adults).Bu sınava hazırlanan öğrenciler için özel olarak düzenlenen bu programda öğrencinin dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerileri geliştirilir ve öğrenciye örnek TKT sınavları uygulanarak öğrenci sınava hazır duruma getirilir.Haftada 30 saat İngilizce eğitimi verilir. 20 saat genel İngilizce ve 10 saat sınav tekniklerine yönelik çalışmalar yapılır.. Maksimum 14 kişilik sınıflarda eğitim görülür ve kursa katılım süresi 6 haftadır.

PEARSON TEST OF ENGLİSH – ACADEMİC (25 SAAT /HFT)

Pearson Testi bilgisayar tabanlı yeni bir uluslararası akademik İngilizce sınavıdır. Sınav, anadili İngilizce olmayan ve akademik İngilizce yeterliliklerini kanıtlamak zorunda olan katılımcıların dinleme, okuma, konuşma ve yazma becerilerini doğru bir şekilde ölçer.PTE Academic, üniversiteler, yüksek eğitim kurumları, devlet birimleri ve akademik İngilizce gerektiren kurumlar için katılımcıların dil becerilerinin gerçek ölçümlerini sağlar. PTE Academic, Mezuniyet Yönetim Kabul Konseyi (Graduate Management Admission Council®) (GMAC)® tarafından desteklenmektedir.

Sınava hazırlık içeriği:

•Teşvik edici ve güven oluşumuna yardımcıdır : PTE General öğrencilerin kendilerini ifade etme, neler yapabileceklerini ve diğer dilleri konuşan kişiler olarak İngilizce’yi ne kadar iyi kullanabildiklerini gösterme özgürlüğüne imkan tanımak üzere tasarlanmış senaryo temelli İngilizce dili değerlendirmeleridir.
•Özgün ve konuyla ilgilidir : Öğrencilerimiz için, sözcük bilgisi ve yapıları ne kadar iyi hatırladıkları değil, dil öğrenenlerin karşılaşacakları gerçek hayat durumları üzerinde durulur. Bu nedenle, testlerimizde, gramer alıştırmalarından çok gerçek hayat senaryolarına yer verilir ve öğrencilerin yetkin bir şekilde anlama ve iletişim kurma kabiliyetleri üzerine odaklanılır.
•Esnek ve konuşmaya dayalıdır : Herbir düzeyde belirlenen görevler (task’lar) modern konuşmaya dayalı ders kitaplarında kullanılan görevlerle benzerlik taşır ve testlere hazırlanmak için çeşitli öğretim materyalleri ve durumları kullanılabilir.
•Kapsamlıdır ve dört becerinin tamamını biraraya getirir : Dinleme ve okuma anlama ve genişletilmiş yazma becerilerini test eden tek bir sınav ve yazılı sınavdan önce veya sonra girilebilecek bir sözlü sınav vardır. Testlerin konuşmaya dayalı özelliği, başarı kalitesinden ödün verilmeksizin, adayların sınav süresini kısaltır.
•Değerlendirir ve sertifikalandırır : Testler, profesyonellerden oluşan ekipler tarafından hazırlanır ve notlandırılır. Başarılı adaylar, Birleşik Krallık’taki en büyük sınav kurumu ve bir Pearson şirketi olan Edexcel’den sertifika almaya hak kazanır.
•Yapıcı geri bildirim ve yönetim kolaylığı sağlar

Çevrimiçi notlandırma sistemi (e-Pen) ve web-tabanlı test merkezi hizmet sistemi (Edexcel Online) kullanılarak, öğrencilerin sınavlardaki bireysel performansları hakkında hızlı ve yararlı geri bildirim sağlanabilmektedir.Bu sınava hazırlanan öğrenciler için özel olarak düzenlenen bu programda öğrencinin dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerileri geliştirilir ve öğrenciye örnek PTE sınavları uygulanarak öğrenci sınava hazır duruma getirilir.Haftada 25 saat İngilizce eğitimi verilir. 20 saat genel İngilizce ve 5 saat sınav tekniklerine yönelik çalışmalar yapılır.. Maksimum 14 kişilik sınıflarda eğitim görülür ve kursa katılım süresi minimum 6 maksimum 52 haftadır.

GENEL OPEN CHOISE (20 SAAT/HFT)

Genel akademik yıl programı haftada 20 saat İngilizce eğitimi verir. Sınıf öğretmeniniz, kurs programınız sizinle beraber planlar, gelişiminizi değerlendirir ve kişisel durum değerlendirmesi yapar. Bu programa 36 hafta katılan öğrencilerin 3 ayrı Eurocentres şubesine geçebilir ve 3 ayrı dil ( İspanyolca, Fransızca, İtalyanca gibi) eğitimi alabilir. Bu programa 48 hafta katılan öğrencilerin 4 ayrı Eurocentres şubesine geçebilir ve 4 ayrı dil ( İspanyolca, Fransızca, İtalyanca gibi) eğitimi alabilir.Sınıf öğretmeniniz bu programda öğrenim ihtiyaçlarınızı temel alan, dengeli bir program hazırlar. Haftalık planın uygulanmasında sınıf öğretmeniniz ile yakın işbirliği içine olan ikinci öğretmeniniz de haftada 5 ya da 10 ders verir. Her cuma günü hafta içerisinde öğrendiklerinizi gözden geçirme ve değerlendirme toplantıları yapılır.

Öğretmenler size bazı önerilerde bulunur ve eksiklikleriniz varsa onları tamamlamanızı sağlar. Bu yaklaşım ile kısa ve uzun süreli eğitim alan öğrenciler için hedefe yönelik mükemmel bir öğrenim programını mümkün kılar. Ayıca genel dil yeterliliği derslerinin yanında 5 saat Öğrenme Merkezinde öğretmen ile bireysel çalışma yapılır.Programa katılım süresi 24-52 hafta arasındadır ve dersler hafta içi her gün 09:00-13:00 arasında yapılır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her seviyede İngilizcesi olanlar bu programa katılabilir. Dersler her pazartesi başlar ve okulun ilk günü size yazılı ve sözlü olarak uygulanan seviye tespit sınavından sonra İngilizce seviyenize en uygun sınıfa yerleştirilirsiniz. 1 ders saati 45 dakikadır ve sınıfta maksimum öğrenci sayısı 14’tür.

YARI YOĞUN OPEN CHOISE (25 SAAT/HFT)

Yarı Yoğun Akademik yıl programı haftada 25 saat İngilizce eğitimi verir. Sınıf öğretmeniniz, kurs programınız sizinle beraber planlar, gelişiminizi değerlendirir ve kişisel durum değerlendirmesi yapar. Bu programa 36 hafta katılan öğrencilerin 3 ayrı Eurocentres şubesine geçebilir ve 3 ayrı dil ( İspanyolca, Fransızca, İtalyanca gibi) eğitimi alabilir. Bu programa 48 hafta katılan öğrencilerin 4 ayrı Eurocentres şubesine geçebilir ve 4 ayrı dil ( İspanyolca, Fransızca, İtalyanca gibi) eğitimi alabilir.Sınıf öğretmeniniz bu programda öğrenim ihtiyaçlarınızı temel alan, dengeli bir program hazırlar. Haftalık planın uygulanmasında sınıf öğretmeniniz ile yakın işbirliği içine olan ikinci öğretmeniniz de haftada 5 ya da 10 ders verir. Her cuma günü hafta içerisinde öğrendiklerinizi gözden geçirme ve değerlendirme toplantıları yapılır.

Öğretmenler size bazı önerilerde bulunur ve eksiklikleriniz varsa onları tamamlamanızı sağlar. Bu yaklaşım ile kısa ve uzun süreli eğitim alan öğrenciler için hedefe yönelik mükemmel bir öğrenim programını mümkün kılar. Ayıca genel dil yeterliliği derslerinin yanında 5 saat Öğrenme Merkezinde öğretmen ile bireysel çalışma yapılır.Programa katılım süresi 24-52 hafta arasındadır ve dersler hafta içi her gün 09:00-14:00 arasında yapılır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her seviyede İngilizcesi olanlar bu programa katılabilir. Dersler her pazartesi başlar ve okulun ilk günü size yazılı ve sözlü olarak uygulanan seviye tespit sınavından sonra İngilizce seviyenize en uygun sınıfa yerleştirilirsiniz. 1 ders saati 45 dakikadır ve sınıfta maksimum öğrenci sayısı 14’tür.

YOĞUN AKADEMİK YIL (OPEN CHOISE) (30 SAAT/HFT)

Yoğun Akademik yıl programı haftada 30 saat İngilizce eğitimi verir. Sınıf öğretmeniniz, kurs programınız sizinle beraber planlar, gelişiminizi değerlendirir ve kişisel durum değerlendirmesi yapar. Bu programa 36 hafta katılan öğrencilerin 3 ayrı Eurocentres şubesine geçebilir ve 3 ayrı dil ( İspanyolca, Fransızca, İtalyanca gibi) eğitimi alabilir. Bu programa 48 hafta katılan öğrencilerin 4 ayrı Eurocentres şubesine geçebilir ve 4 ayrı dil ( İspanyolca, Fransızca, İtalyanca gibi) eğitimi alabilir.Sınıf öğretmeniniz bu programda öğrenim ihtiyaçlarınızı temel alan, dengeli bir program hazırlar. Haftalık planın uygulanmasında sınıf öğretmeniniz ile yakın işbirliği içine olan ikinci öğretmeniniz de haftada 5 ya da 10 ders verir. Her cuma günü hafta içerisinde öğrendiklerinizi gözden geçirme ve değerlendirme toplantıları yapılır.

Öğretmenler size bazı önerilerde bulunur ve eksiklikleriniz varsa onları tamamlamanızı sağlar. Bu yaklaşım ile kısa ve uzun süreli eğitim alan öğrenciler için hedefe yönelik mükemmel bir öğrenim programını mümkün kılar. Ayıca genel dil yeterliliği derslerinin yanında 5 saat Öğrenme Merkezinde öğretmen ile bireysel çalışma yapılır.Programa katılım süresi 24-52 hafta arasındadır ve dersler hafta içi her gün 09:00-13:00 ve 14:00-16:00 arasında yapılır. Sabah dersleri gramer, kelime bilgisi gibi konulara yönelirken, öğleden sonra dersleri sabah öğrendiğiniz bilgileri pratik bir şekilde kullanmanıza yönelik planlanır. 1 ders saati 45 dakikadır ve sınıfta maksimum öğrenci sayısı 14’tür.

YARI YOĞUN IELTS SINAVINA HAZIRLIK (25 SAAT/HFT)

International English Language Testing System(IELTS), İngilizce’nin geçerli olduğu ortamlarda eğitim almak veya çalışmak isteyen adayların İngilizce dil seviyesini ölçmek için hazırlanmış bir sınavdır. IELTS, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, İngiltere ve Amerika gibi birçok ülkelerdeki üniversite ve şirketler tarafından kabul edilmektedir. Türkiye’de IELTS’i kabul eden üniversite ve şirket sayısı ise gün geçtikçe artmaktadır. Örneğin: Boğaziçi, Bilkent, Bilgi, Yeditepe Üniversiteleri ve THY, Yapı Kredi ve Akbank gibi. Ayrıca göçmenlik büroları ve devlet kurumları da IELTS sınavını tanımaktadırlar. 

IELTS dünyanın önde gelen İngilizce sınavıdır. 1.4 milyondan fazla aday İngilizce bilgisini kanıtlamak, iyi bir işe girmek ya da iyi bir kariyere sahip olmak için bu sınava giriyor. IELTS sınavı 120’yi aşkın ülkede 6000’den fazla kurum tarafından tanınmaktadır.
Bu sınava hazırlanan öğrenciler için özel olarak düzenlenen bu programda öğrencinin dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerileri geliştirilir ve öğrenciye örnek IELTS sınavları uygulanarak öğrenci sınava hazır duruma getirilir.

Haftada 25 saat İngilizce eğitimi verilir. 20 saat genel İngilizce ve 5 saat sınav tekniklerine yönelik çalışmalar yapılır.. Maksimum 14 kişilik sınıflarda eğitim görülür ve kursa katılım süresi minimum 2 maksimum 52 haftadır.

YOĞUN IELTS SINAVINA HAZIRLIK (30 SAAT/HFT)

International English Language Testing System(IELTS), İngilizce’nin geçerli olduğu ortamlarda eğitim almak veya çalışmak isteyen adayların İngilizce dil seviyesini ölçmek için hazırlanmış bir sınavdır. IELTS, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, İngiltere ve Amerika gibi birçok ülkelerdeki üniversite ve şirketler tarafından kabul edilmektedir. Türkiye’de IELTS’i kabul eden üniversite ve şirket sayısı ise gün geçtikçe artmaktadır. Örneğin: Boğaziçi, Bilkent, Bilgi, Yeditepe Üniversiteleri ve THY, Yapı Kredi ve Akbank gibi. Ayrıca göçmenlik büroları ve devlet kurumları da IELTS sınavını tanımaktadırlar.

IELTS dünyanın önde gelen İngilizce sınavıdır. 1.4 milyondan fazla aday İngilizce bilgisini kanıtlamak, iyi bir işe girmek ya da iyi bir kariyere sahip olmak için bu sınava giriyor. IELTS sınavı 120’yi aşkın ülkede 6000’den fazla kurum tarafından tanınmaktadır.
Bu sınava hazırlanan öğrenciler için özel olarak düzenlenen bu programda öğrencinin dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerileri geliştirilir ve öğrenciye örnek IELTS sınavları uygulanarak öğrenci sınava hazır duruma getirilir.

Haftada 30 saat İngilizce eğitimi verilir. 20 saat genel İngilizce ve 10 saat sınav tekniklerine yönelik çalışmalar yapılır.. Maksimum 14 kişilik sınıflarda eğitim görülür ve kursa katılım süresi minimum 2 maksimum 52 haftadır.


GENEL TAM ZAMANLI IELTS SINAVINA HAZIRLIK (20 SAAT/HFT)

International English Language Testing System(IELTS), İngilizce’nin geçerli olduğu ortamlarda eğitim almak veya çalışmak isteyen adayların İngilizce dil seviyesini ölçmek için hazırlanmış bir sınavdır. IELTS, Avustralya, Kanada, Yeni Zelanda, İngiltere ve Amerika gibi birçok ülkelerdeki üniversite ve şirketler tarafından kabul edilmektedir. Türkiye’de IELTS’i kabul eden üniversite ve şirket sayısı ise gün geçtikçe artmaktadır. Örneğin: Boğaziçi, Bilkent, Bilgi, Yeditepe Üniversiteleri ve THY, Yapı Kredi ve Akbank gibi. Ayrıca göçmenlik büroları ve devlet kurumları da IELTS sınavını tanımaktadırlar.

IELTS dünyanın önde gelen İngilizce sınavıdır. 1.4 milyondan fazla aday İngilizce bilgisini kanıtlamak, iyi bir işe girmek ya da iyi bir kariyere sahip olmak için bu sınava giriyor. IELTS sınavı 120’yi aşkın ülkede 6000’den fazla kurum IELTS tarafından tanınmaktadır.
Bu sınava hazırlanan öğrenciler için özel olarak düzenlenen bu programda öğrencinin dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerileri geliştirilir ve öğrenciye örnek IELTS sınavları uygulanarak öğrenci sınava hazır duruma getirilir. Tam zamanlı IELTS programı İngilizce seviyenizi ilerletmek amaçlı değil, İngilizce seviyesi iyi olanlara IELTS sınav teknikleri öğretmek ve sınav stratejilerini öğretmektir.Haftada 20 saat İngilizce eğitimi verilir. 5 saat genel İngilizce ve 15 saat sınav tekniklerine yönelik çalışmalar yapılır.. Maksimum 14 kişilik sınıflarda eğitim görülür ve kursa katılım süresi minimum 2 maksimum 52 haftadır.

KONAKLAMA HAKKINDA

Aile yanında konaklama

•Kaliteli eşyalarla döşenmiş kendinize ait bir odanız olacak. Okullarımızın çoğu size kendi banyosu ve duşu olan özel oda seçeneği sunar.
•Yemekler için yarım pansiyon seçeneği mevcuttur. Vejetaryen yemeği gibi özel istekleriniz varsa lütfen kayıt formunda belirtin. Kalacak yerinizi ayarlarken her türlü isteğinizi karşılamaya çalışacağız.


Öğrenci Yurdu

•Eurocentres’in kaliteli konutlarla yıllık anlaşması vardır. Belirli konularda kalitelerini kontrol etmekteyiz.
•Öğrenci yurdunda önemli olan dünyanın her yerinden öğrenciler arasındaki iletişimdir. Kısa sürede arkadaş edinecek ve birlikte iyi vakit geçireceksiniz. Tek kişilik odada kalacak ve kendi öğünlerinizden sorumlu olacaksınız.

Tripos Court

Evin Tripos Court binaları daha fazla özellik ve bağımsızlık isteyen dil ve üniversite öğrencileri için, özel duş ve tuvaleti olan modern yurtlar sağlamaktadır. Ortak mutfaklar öğrencilerin akşam yemeklerinde bir araya gelmelerini sağlar. Okula yürüyerek 10 dakikada ya da bisikletle 5 dakikada gidilebilir.

Sedley Court

Evin Sedley Court binaları daha fazla özellik ve bağımsızlık isteyen dil ve üniversite öğrencileri için, özel duş ve tuvaleti olan modern yurtlar sağlamaktadır. Ortak mutfaklar öğrencilerin akşam yemeklerinde bir araya gelmelerini sağlar. Okula yürüyerek 10 dakikada ya da bisikletle 5 dakikada gidilebilir.

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Safa O.
Safa O. Yurtdışında Dil Okulu
Muhteşem bir deneyimdi, İngilizceyi gerçekten öğrendim. Üstelik diğer kültürleri tanımam için...
Devamı
Gokhan G. - Tasarımcı
Gokhan G. - Tasarımcı Yurtdışında Dil Okulu
Gokhan G. - Tasarımcı Yurt dışı dil eğitimi araştırma sürecinde CAMPUSEDU'dan Berat Bey ile tanıştık. Kendisi önce benim şartlarımı ve beklentilerimi değerlendirerek, bana uygun olabilecek ülke alternatiflerini çıkardı...
Devamı
 
#
Tamam