CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

A2Z School Of English Dil Okulu Manchester

 Manchester’ın merkezinde kurulu olan A2Z dil okul, deneyimli öğretmenleri ve yardımsever çalışanları ile eğlenceli ve verimli bir eğitim sunar.

Akreditasyon/Yetkilendirme: British Council, English UKSunulan Kurs Sayısı: 3
Toplam Sınıf Sayısı: 18Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 12
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %6Okulun Öğrenci Kapasitesi: 320
En Yakın Havaalanı: Manchester AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 14,4

A2Z DİL OKULU HAKKINDA GENEL BİLGİ:A2Z school of english dil okulu Manchester’ın kalbinde kuruludur ve bulunduğu binanın 2. ve 3. Katlarında yer alır. A2Z dil okulu Manchester Sanat Galerisi ve Chinatown okulun hemen yanı başlındadır. A2Z Dil Okulunda 18 adet sınıf bulunur. Ayrıca büyük bir resepsiyonu, bilgisayar odası, 2 öğrenci odası, çok sayıda ofis ve öğretmen odası bulunmaktadır. A2Z dil okulndaki tüm öğretmenler donanımlı, iyi eğitimli ve samimidirler.


A2Z DİL OKULUNDA SOSYAL ETKİNLİKLER:
•Yılbaşı, paskalya, yaz tatili başlangıcı ve okula dönüşlerde 4 parti düzenlenir.
•Haftalık olarak düzenli partiler verilir.
•Cumartesi günleri parkta futbol müsabakaları düzenlenir.
•Manchester’da ve diğer şehirlere çeşitli geziler yapılır.
•Uluslararası yemek günleri, sinema ve tiyatro günleri, Manchester United Old Trafford statdına geziler yapılır.

A2Z DİL OKULU Genel İngilizce 20 saat/hft


A2Z dil okulunda genel İngilizce kurslarında her ders 50 dakikadır. Hafta içi her gün sabah 08:30-12:20 ya da öğleden sonra 14:30-18:20 derslerinden birini seçebilirsiniz. Kursunuzu;Callan metod + dil becerileri , FCE, CAE ya da IELTS , İş İngilizcesi derslerinden biri ile birleştirebilirsiniz.

 
A2Z DİL OKULU Yoğun İngilizce 30 saat/hft


A2Z dil okulunda yoğun İngilizce kursları için 3 farklı ders saati seçeneği vardır. Bunlar haftaiçi hergün sabah 08:30-14:20 arası, 12:30-18:20 arası ve 14:30-20:20 arasındadır.Yoğun İngilizce kursları temel kurslardan biri ile bir modülü birleştirme olanağı sunar. Bunlar; Callan method – GramerCallan method – TelaffuzIELTS – KonuşmaFCE – İngiliz kültürü ve tarihiTOEIC – İş İngilizcesiYazma – Callan metoduCallan method – İş İngilizcesi

 
A2Z DİL OKULU Bire Bir Kurslar


A2Z dil okulunda bire bir kurslarda dersler tamamen katılımcının istek ve ihtiyaçlarına göre planlanmaktadır. Kurs başlangıcında önce katılımcı ile bir görüşme yapılır. Görüşmenin amacı katılımcını iyi ve zayıf olan yönlerini belirlemek ve buna uygun bir program hazırlamaktır. Bire bir kursları isterseniz grup kursları ile birleştirebilirsiniz.

 

A2Z DİL OKULUNDA KONAKLAMA 


Aile Yanı Konaklama


Aile yanı konaklama seçeneğinde Manchester’lı bir ailenin yanında kalarak sürekli olarak İngilizce konuşma fırsatı bulursunuz. İngilizcenizi geliştirirken diğer yandan da İngiliz kültürünü bire bir öğrenme şansını da yakalarsınız. Konaklamanın sağlandığı aileler okul tarafından büyük bir titizlikle seçilir. Konaklamalarda tek kişilik odalarda kalırsınız. Sabah kahvaltılarınızı ve akşam yemeklerinizi aile ile birlikte yersiniz. Hafta sonları öğle yemeklerinde de onlara eşlik edersiniz. Evdeki interneti, çamaşır makinesini kullanabilirsiniz. Konaklama için tercih yaparken berlirli isteklerinizi belirtmeniz gerekir.


A2Z SCHOOL OF ENGLISH 2Manchester yurdu


Manchester Yurdu Chorlton’da kurulu, viktorya tarzı büyük bir yurttur. Yurtta 8 yatak odası, mutfak ve salon bulunur. Okula yaklaşık 15-25 dakika uzaklıktadır. Odalar çift kişiliktir. Yurtta yemekler sağlanmaz. Mutfak, banyo ve salon paylaşımlıdır ve haftada bir kez temizlenir Ücretsiz internet erişimi mevcuttur. Yurt yıl boyu açıktır. Yurt konaklamasında, ailşe yanı konaklamaya göre daha özgür olursunuz fakat ile yanı konaklamda olduğu kadr İngilizce pratik yapma şansınız olmaz. Yurtta oda sayısı az olduğu için erken kayıt yaptırmanız avantajlı olacaktır. Normalde minimumda 4 haftalık kayıt yaptırabilirsiniz. Eğer 4 haftadan az kayıt yaptımak istiyorsanız lütfen belirtin. Konaklamaya girişler Pazar, çıkışlar Cumartesi günü yapılmaktadır.


Stüdyo Daire


Stüdyo daireler kendi odanız, banyonuz ve küçük bir mutfağınızın olacağı konaklama seçenekleridir. Eğer yalnız yaşamak isterseniz stüdyo daireler okul tarafından sağlanabilmektedir. Yalnız şunu göz öneünde bulunurmalısınız ki; yalnız yaşarsanız İngilizce pratik yapma şansınız çok azdır.

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

ANLAŞMALI OKULLARIMIZ
Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Deniz K.
Deniz K. Yurtdışında Dil Okulu
ALC'de geçirdiğim süre boyunca eğitmenlerin ve yönetimin desteğini sürekli hissettim. Okul haricinde konaklama ve...
Devamı
Dila D.
Dila D. Yurtdışında Dil Okulu
CampusEdu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yardımları ile şuan Amerika’da Georgia State University IEP (Intensive English Program) öğrencisiyim.
Devamı
 
#
Tamam