CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Soutbourne School Of English Dil Okulu Bournemouth

 Soutbourne School Of English Dil Okulu, 12 kmlik, temiz ve ödüllü kumsala, Avrupa’nın ilk yapay sörf  kayalıklarına, birinci kalite kültürel ve sosyal aktivite olanaklarına, canlı bir şehir ve gece hayatına sahip Bournemouth bölgesinde bulunmaktadır

Akreditasyon/Yetkilendirme: British CouncilSunulan Kurs Sayısı: 4
Toplam Sınıf Sayısı: 12Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 14
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %6Okulun Öğrenci Kapasitesi: 230
En Yakın Havaalanı: Bournemouth AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 8

OKUL HAKKINDA GENEL BİLGİ: Her seviye için bir İngilizce eğitim programına sahip olan okul yetişkinler için genel ve yoğunlaştırılmış İngilizce, yoğunlaştırılmış program, yaz okulu, uzun süreli program, birebir dersler, sınav kursları ve çocuklar için Southbourne Okulu, Bournemouth Koleji, Prior’s Field Okulu, Kent Koleji olmak üzere toplamda 11adet programla hizmet vermektedir. Öğrenciler okulun ilk gününde, okulla ve programlarla ilgili olarak bilgilendirilirler. Dersler başlamadan önce öğrencileri uygun seviyelerdeki sınıflara yerleştirebilmek için bir yerleştirme sınavı uygulanır.


Sosyal Etkinlikler: Tenisten tiyatroya kadar pek çok spor ve kültürel etkinliği içeren okul, aynı zamanda her hafta öğrenciler için geziler düzenlemektedir.


OKUL HAKKINDA YORUMLAR

Okul güzel ve temizdi. Sıcak, huzurlu ve güvenli bir ortam vardı. Öğretmenler çok nazikti ve bize çok yardımcı oldular. Ev sahibi ailemden çok memnun kaldım, oldukça arkadaş canlısı insanlardı.’’ Safiye Reşit

Genel İngilizce


İngilizceyi hem eğitim amaçlı hem de farklı amaçlar için öğrenmek isteyen öğrenciler için uygundur. En az kurs süresi 1 haftadır, bütün yıl boyunca yeni kurslar açılmaktadır.Beginner kursları her yıl ikinci ayın ilk pazartesisi başlamaktadır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar dersler verilmektedir. Sınıflar en fazla 14 kişiliktir. Haftada 15 saat genel İngilizce, 21 saat yoğunlaştırılmış İngilizce şeklindedir.


Yoğunlaştırılmış İngilizce Plus


Bu program iş amaçlı İngilizce öğrenmek isteyenlere ve zamanı kısıtlı olanlara yönelik bir programdır. Program içeriği Yoğunlaştırılmış İngilizce ile aynı olup ektra olarak haftada 6 saatlik birebir dersleri içermektedir.

Yaz Okulu


Yaz tatillerini İngilizce öğrenerek ve farklı ülkelerden insanların bulunduğu bir ortamda sosyalleşere geçirmek isteyenler için ideal bir programdır. Haziran ortasında başlayıp Ağustos sonuna dek sürmektedir. Dersler 1-12 hafta arasında değişmektedir, öğrenciler belirtilen tarihler arasında istedikleri pazartesiden başlayabilirler. Sınıfla en fazla 16 kişiliktir.

 
Akademik yıl

 
Bu program, İngilizcede en yüksek seviyeye çıkmak ve İngiltere’deki eğitim olanaklarından faydalanmak isteyen öğrenciler için idealdir. Kurslar yıl boyunca tekrarlanmaktadır. Program en az 24 hafta sürmektedir, öğrencinin ihtiyacına göre fazladan hafta eklenebilmektedir. Sınıflar en fazla 14 kişiliktir.


Sınav kursları


Cambridge Sınavları, Cambridge PET Preliminary, Cambridge FCE, Cambridge CAE, IELTS, BEC sınavlarına hazırlanmak isteyen öğrenciler içindir.


Birebir Kurslar


Bu program, öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına ve eksiklerine göre düzenlenmektedir. Diğer kurslara ek olarak alınabilir.


Çocuklar İçin Kurslar


Southbourne Okulu


Bournemouth’da bulunan okul, aile yanı konaklama olanağına sahiptir. Öğrenciler aile yanı konaklama ile İngilizcelerini daha iyi geliştirirken aynı zamanda İngiliz yaşam tarzına ve kültürüne de daha hızlı uyum sağlayabilirler. Ders süresi haftada 15 saat şeklindedir. Her hafta bir gün gezi düzenlenmektedir. Aynı zamanda pek çok spor ve sosyal aktivite yapılmaktadır. Sınıflar en fazla 16 kişiliktir.


Bournemouth Koleji


1899’da kurulan okul, 1923’te şuanki yeri olan Wentworth Lodge civarına taşınmıştır. Plaja 2 dakika uzaklıkta bulunmaktadır, ayrıca Londra merkezi ve Oxford and Bath gibi önemli yerlere de ortalama 2 saat uzaklıktadır.Öğrencilerin yemek ihtiyaçları okul tarafından karşılanmakta olup, pek çok seçenekten oluşan menü haftalık olarak değişmekte ve günde 3 öğün olarak öğrencilerin hizmetine sunulmaktadır. Program her gün öğlen ve akşam aktivitelerinin yanı sıra her hafta bir yarım gün ve bir tam gün gezi organizasyonunu da içermektedir.


Prior’s Field Okulu


1902’de kurulan okul, Londra’ya 45 dakika mesafede bulunan Surrey’de bulunmaktadır. Okul öğrencilere tek kişilik odalar şeklinde barınma olanağı sunmaktadır. Odaların içerisinde banyo ve lavabo da bulunmaktadır. Öğrencilerin yemek ihtiyaçları okul tarafından karşılanmakta olup, pek çok seçenekten oluşan menü haftalık olarak değişmekte ve günde 3 öğün olarak öğrencilerin hizmetine sunulmaktadır. Program her gün öğlen ve akşam aktivitelerinin yanı sıra her hafta bir yarım gün ve bir tam gün gezi organizasyonunu da içermektedir.Öğrencilerin yemek ihtiyaçları okul tarafından karşılanmakta olup, pek çok seçenekten oluşan menü haftalık olarak değişmekte ve günde 3 öğün olarak öğrencilerin hizmetine sunulmaktadır. Program her gün öğlen ve akşam aktivitelerinin yanı sıra her hafta bir yarım gün ve bir tam gün gezi organizasyonunu da içermektedir.


Kent Koleji


1885 yılında kurulan okul Canterbury yakınlarında bulunmaktadır. Aynı zamanda Moat Estate yakınlarında çeşitli sporların da yapılabildiği bir çiftliğe sahiptir. Londra’ya 1 saat uzaklıkta olan okul, Mavi Bayraklı plajlardan olan East Kent plajına da oldukça yakın mesafededir.Okul, erkekler ve kızlar için ayrı bloklar halinde barınma sunmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin güvenliği için 7/24 personel bulundurmaktadırlar.

Konaklama


Aile yanı konaklama: Aileler öğrencilerin kurs alacağı merkeze yakın seçilmektedir. Kendileri aksini istemediği sürece öğrenciler kendilerine ait odalarda kalmaktadırlar. Ev sahibi aileler çoğunlukla okul ile uzun yıllar çalışmış kişiler arasından dikkatle seçilmektedir. Aynı ülkeden gelen çocuklar aynı eve verilmemektedir.


Öğrenci evleri: Merkezi bölgelerde yer alan, full mobilyalı evler ve daireler mevcuttur.

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Mehmet Tuna A.
Mehmet Tuna A. Yurtdışında Dil Okulu
Malta’daki Sprachcaffe’yi evim olarak görüyorum! İki kez bulunduğum süre içerisinde büyülü anlarla dolu tecrübelerim oldu...
Devamı
Büşra K.
Büşra K. Yurtdışında Dil Okulu
Beyaz binasını ve kafesini gerçekten çok sevdim. Merkezi bir yerde olması da muhteşemdi....
Devamı
 
#
Tamam