CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Liverpool School Of English Dil Okulu Liverpool

 Liverpool School of English dil okulu sunduğu programlarla kaliteli bir eğitim sunar. Liverpool School of English dil okulu Liverpool şehir merkezinde, iki üniversite be birçok eğitim kurumu arasında kuruludur.1999 yılında kurulan Liverpool School of English bugüne kadar dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenciye eğitim vermiştir. Sağladığı samimi ortamla öğrencilerine ideal bir eğitim ortamı sunar. Liverpool School of English dil okulu her seviyeden öğrenci için çeşitli kurslar sunmaktadır.Okul şehir merkezinde, Liverpool’un üniversite bölgesinde bulunmaktadır. Metrolara ve otobüs duraklarına 5 dakikalı yürüme mesafesindedir. Ayrıca 10 dakikalık yürüme mesafesinde müzeler, galeriler ve katedraller vardır.

Akreditasyon/Yetkilendirme:British Council, English UK, University of Cambridge ESOL ExaminationsSunulan Kurs Sayısı:6
Toplam Sınıf Sayısı:15Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı:15
Türk Öğrenci Yoğunluğu:Okulun Öğrenci Kapasitesi:
En Yakın Havaalanı:Havaalanı Uzaklığı (km):

LIVERPOOL SCHOOL OF ENGLISH DİL OKULU OLANAKLARI:Çalışma odası, cafe, internet, bilgisayar odası, bahçe, kütüphane

LIVERPOOL SCHOOL OF ENGLISH DİL OKULUNDA SOSYAL ETKİNLİKLER: Film geceleri, Karaoke, Futbol, Paintball, oyun geceleri, The Beatles Müzesi ve LFC stadyumuna gezi

LIVERPOOL SCHOOL OF ENGLISH DİL OKULU HAKKINDA YORUMLAR

Liverpool küçük ve keyifli bir şehir. Okuldaki öğretmenlerim muhteşemdi. Birbirinden farklı teknikler kullanıyorlar ve böylece dersler eğlenceli geçiyor. Liverpool’da üniversiteye gitmek için okuldan ayrıldım ama arkadaşlarımla ve öğretmenlerimle hala iletişim halindeyim.Mehmet Ergin

LIVERPOOL SCHOOL OF ENGLISH DİL OKULUNDAKİ KURS DETAYLARI

LIVERPOOL SCHOOL OF ENGLISH DİL OKULU Genel İngilizce 15 saat/hft

Genel İngilizce kursları, günlük iletişim alanlarında İngilizcesini hem yazılı hem de sözel olarak geliştirmek isteyen öğrenciler için idealdir. Kursta dersler her Pazartesi başlar ve öğrenciler istedikleri kadar katılabilirler. Kursra dört temel beceri olan dinleme, konuşma, okuma ve yazma üzerine yoğunlaşılır. Kursa katılmak için en az 16 yaşında olmanız gerekmektedir. Temel seviyeden ileri seviyeye kadar herkes katılabilir. Kurs süresi 1-48 hafta arasında değişmektedir. Dersler hafta içi hergün 09:00-12:00 arasında ya da 12:45-15:45 arasında yapılır. Sınıflardaki ortalama öğrenci sayısı 12, maksimum 15’tir.

LIVERPOOL SCHOOL OF ENGLISH DİL OKULU Yoğun İngilizce 21 saat/hft

Haftada 15 saat verilen Genel İngilizce kursuna ek olarak 6 saat verilen kursların birleştirilmesi ile Yoğun Kurslar oluşturulmuştur. Kursun amacı Genel İngilizce kursunda öğrenilenleri pratik yapmak ve geliştirmektir. Dersler genellikle kurs kitabı üzerinde değil, öğretmenlerin hazırladığı materyaller üzerinden yapılır. Kursa katılmak için en az 16 yaşında olmanız gerekmektedir. Temel seviyeden ileri seviyeye kadar herkes katılabilir. Kurs süresi 1-48 hafta arasında değişmektedir. Dersler hafta içi hergün 09:00-12:00 arasında ya da 12:45-15:45 arasında yapılır. Ayrıca haftada iki gün 6 saat ders yapılır. Sınıflardaki ortalama öğrenci sayısı 12, maksimum 15’tir.

LIVERPOOL SCHOOL OF ENGLISH DİL OKULU Genel İngilizce + IELTS Hazırlık Kursu

Kursta 15 saatlik Genel İngilizce derslerine ek olarak 6 saat IELTS sınavına hazırlık dersleri yapılır. Sınav hazırlık dersleri haftada üç gün yapılır. Her hafta örnek bir sınav çözülür. Derslerde okuma, yazma, konuşma, dinleme gibi temel becerilerin yanı sıra sınav teknikleri üzerinde durulur.Kursa katılmak için en az 16 yaşında olmanız gerekmektedir. 18 yaşından küçük öğrencilerin ailelerinden izin almaları gerekmektedir. Temel seviyeden ileri seviyeye kadar herkes katılabilir. Kurs süresi 1-48 hafta arasında değişmektedir. Dersler hafta içi hergün 09:00-12:00 arasında ya da 12:45-15:45 arasında yapılır. Ayrıca haftada iki gün 6 saat ders yapılır. Sınıflardaki ortalama öğrenci sayısı 12, maksimum 15’tir. Dersler her Pazartesi başlamaktadır.

LIVERPOOL SCHOOL OF ENGLISH DİL OKULU Genel İngilizce + FCE/CAE Hazırlık Kursu

Bu kurs 15 saatlik Genel İngilizce dersleri ile 8 saatlik Cambridge FCE/CAE Hazırlık kursunu birleştirir. Kursta okuma, yazma, konuşma, dinleme becerilerinin yanı sıra sınavda ihtiyacınız olacak diğer alanlar olan gramer, kelime bilgisi üzerine de yoğunlaşılır. Kursa katılmak için en az 16 yaşında olmanız gerekmektedir. 18 yaşından küçük öğrencilerin ailelerinden izin almaları gerekmektedir. Orta (Intermediate) seviyeden ileri seviyeye kadar herkes katılabilir. Kurs süresi 10-12 hafta arasında değişmektedir. Dersler hafta içi hergün 09:00-12:00 arasında ya da 12:45-15:45 arasında yapılır. Ayrıca haftada dört gün 16:00-18:00 arasında 8 saat ders yapılır. Sınıflardaki ortalama öğrenci sayısı 12, maksimum 15’tir. Dersler her Pazartesi başlamaktadır.

LIVERPOOL SCHOOL OF ENGLISH DİL OKULU Genel İngilizce + İş İngilizcesi

İş İngilizcesi kursları yılda 5 kez iki ya da dört haftalık yapılmaktadır. Kurs, iş dünyasında İngilizceye ihtiyaç duyanlar için tasarlanmıştır. Dersler kurs kitabı üzerinden işlenir. Buna ek olarak gazetei dergi, makale gibi materyaller kullanılır. Derslerde e-mail yazma, resmi ve resmi olmayan mektuplar yazma, görüşmelere girme, ve rapor yazma gibi konular üzerine yoğunlaşılır.Kursa katılmak için en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir. Orta (Intermediate) seviyeden ileri seviyeye kadar herkes katılabilir. Kurs süresi 2-4 hafta arasında değişmektedir. Dersler hafta içi hergün 09:00-12:00 arasında ya da 12:45-15:45 arasında yapılır. Ayrıca haftada 3 saat daha ders yapılır. Sınıflardaki ortalama öğrenci sayısı 12, maksimum 15’tir. Dersler her Pazartesi başlamaktadır.

LIVERPOOL SCHOOL OF ENGLISH DİL OKULU Öğretmenler için İngilizce

Bu kurs öğretmenlere kendi tarzlarını yansıtma, yeni metod ve yaklaşımları takip etmelerini ve temel öğretim tekniklerini edinmelerini sağlar. Kurs ayrıca medya, şarkılar, metinler yoluyla nasıl İngilizce öğretilebilceğine dair de ipuçları verir.Kursa katılmak için en az 18 yaşında olmanız gerekmektedir. Orta (Intermediate) seviyeden ileri seviyeye kadar herkes katılabilir. Kurs süresi 1-2 hafta arasında değişmektedir. Kursta haftada 30 saat ders yapılır. Dersler hafta içi hergün 09:00-12:00 arasında ve 12:45-15:45 arasında yapılır. Ayrıca haftada 3 saat daha ders yapılır. Sınıflardaki ortalama öğrenci sayısı 12, maksimum 15’tir. Dersler her Pazartesi başlamaktadır.

LIVERPOOL SCHOOL OF ENGLISH DİL OKULUNDA KONAKLAMA

Aile Yanında Konaklama

Aile yanı konaklama seçeneğinde, Liverpool’da bir ailenin yanında kalarak ailenin bir parçası olursunuz. Kahvaltıyı ve akşam yemeğini onlarla yer, onlarla birlikte sosyal etkinliklere katılırsınız.Konaklama yeriniz belirlenmeden önce bazı tercihlerinizi belirtmeniz istenir.Aile yanı konaklama seçeneği kısa süre kalmak isteyenler için idealdir. İngilizcenizi sınıf dışında da geliştirmek ve İngiliz kültürünü öğrenmek için muhteşem bir yoldur. Çoğu aile okula toplu taşıma ile 30 dakika uzaklıktadır. Konaklamalarda tek kişilik odalarda kalırsınız.

Yurt Konaklaması

Liverpool School of English yıl boyu iki yurt kullanmaktadır. Bu yurtlar çoğunlukla üniversite öğrencileri tarafından kullanılmaktadır. Böylece hem İngiliz öğrencilerle hem de uluslararası öğrencilerle tanışma fırsatı bulursunuz. Her iki yurt da okula yürüme mesafesindedir.Yurtta her dairede 4-5 oda bulunur. Odaların paylaşımlı banyosu ve mutfağı vardır. Öğrenciler mutfağı ve banyoyu kendileri temizler. Yurtta internet erişimi mevcuttur.

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Büşra K.
Büşra K. Yurtdışında Dil Okulu
Beyaz binasını ve kafesini gerçekten çok sevdim. Merkezi bir yerde olması da muhteşemdi....
Devamı
Cihad S.
Cihad S. Yurtdışında Dil Okulu
Binaya adımımı attığım ilk andan itibaren burayı evim gibi hissettim. Tüm çalışanlar çok sıcakkanlı...
Devamı
 
#
Tamam