CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

New York Dil Okulları

Dünyanın en önemli şehirlerinden olan New York eyaletinde bulunan New York City gerek dünya piyasası gerekse de kültürel etkinliklerin merkezi olmasıyla çoğu zaman dünya başkenti olarak tanımlanır. Bu şehirde sessizlik dışında aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Üniversite için ya da Dil Okullarında İngilizce eğitimi almak için gelenlerle New York City nüfusunun %25’i öğrencilerdir. New York City beş bölgeden oluşur: Manhattan, Brooklyn, Queens, Bronx ve Staten Island.

Dünya kültürünün beşiği durumunda olan New York size eğlenmeniz için sayısız seçenek sunuyor. Bu seçeneklerden bazıları; devlet tiyatrolarındaki muhteşem gösteriler; konserler; sokaklarda düzenlenen karnavallar.Bu etkinliklerin merkezi olan ve aynı zamanda da New York City’nin merkezi olarak bilinen Manhattan bölgesi 4 bölümden oluşmkatadır: Downtown, Village, Midtown, Uptown.

Downtown genelde iş merkezlerinin bulunduğu ve Brooklyn köprülerinin bulunduğu bölgedir. Village bölgesi Manhattan’ın 24 saat canlı olan bölgesidir. Barların, kafelerin bulunduğu bölgedir.Cadılar Bayramında insanların değişik kostümlerle sabahlara kadar eğlendikleri yer burasıdır. Midtown Central Park, Empire State; Broadway ve Time Square gibi turistik bölgelerin bulunduğu bölgedir. Uptown ise Harlem bölgesinin içerisinde bulunduğu 100. caddeden başlayarak şehrin en kuzeyine kadar devam eden bölgedir.

 

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Dila Z.
Dila Z. Yurtdışında Dil Okulu
Dersleri çok seviyorum çünkü dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte ders alıyorum...
Devamı
Yılmaz Ü.
Yılmaz Ü. Yurtdışında Dil Okulu
Kings education bournemouth beklediğimden de iyi bir okul çıktı. Öğrencileriyle çok ilgililer....
Devamı
 
#
Tamam