CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Los Angeles Dil Okulları

Los Angeles, ABD’nin en kalabalık ikinci şehridir. Amerikan rüyasının gerçek olduğu bu şehirde Holywood Şöhretler kaldırımı, parklar, botanik bahçeler, Beverly Hills ve Bel Air ‘daki gösterişli hayatlar, Santa Monica ve Malibu’daki benzersiz plajları, LA Lakers basketbol arenası, Sony veUniversal Pictures stüdyoları, ve Disneyland şehrin en ilgi çeken yerleridir. Los Angeles dünyanın en zengin beşinci ülkesi olabilecek düzeyde bir ekonomiye sahiptir.

Geniş bir coğrafyaya yayılmış olan Los Angeles’ta bir yerden bir yere gitmek için en az 1 saatinizi yolda geçirmeniz çok olağandır. Hemen hemen her noktaya otobüs olmasına rağmen toplu taşıma araçları diğer şehirlere oranla çok fazla kullanılmaz. Bunun nedeni şehrin zenginliği ve şehirde yaşayan hemen hemen herkesin üstü açık son model arabalara sahip olmasıdır.Los Angeles Amerika’nın diğer şehirlerine göre biraz daha sıcak bir iklime sahiptir. Yaz aylarında ortalama sıcaklık 30-32 derece iken kış aylarında 12 -15 derece civarındadır.

Şehirde hemen hemen herkesin arabası olduğu için toplu taşıma araçları kalabalık değildir. Metro ve Otobüsle istediğiniz bütün bölgelere ulaşabilirsiniz. Fakat şehir çok geniş bir coğrafyaya yayılmış olduğundan yolda en az 1 saat geçirebileceğinizi aklınızdan çıkarmayın. Los Angeles’ta metro ve otobüs sistemi MTA’nın sorumluluğu altındadır. Otobüs ve metro saatleri ve rotaları hakkında daha detaylı bilgiyi sitesinde bulabilirsiniz. Seyahat planınızı bu siteden çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

 

 

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Kazım Bekir Z.
Kazım Bekir Z. Yurtdışında Dil Okulu
Sahil kismi geceleri ve gunduz kalabalik ve gencler icin ideal. Evim okula 7-8 sahile 15-20 dakikalik bisiklet mesafesnde. Key west ve miami ye gitme firsatim oldu inanilmaz yerler.
Devamı
Büşra K.
Büşra K. Yurtdışında Dil Okulu
Beyaz binasını ve kafesini gerçekten çok sevdim. Merkezi bir yerde olması da muhteşemdi....
Devamı
 
#
Tamam