CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Frankfurt Dil Okulları

FrankfurtAlmanya dünya'nın en kozmopolit ülkelerinden birisidir. Birçok farklı kültürden insanın yaşadığı Almanya'nın en ünlü kentleri Frankfurt ve Düsseldorf dil okullarımızda dil eğitimi alabilirsiniz.Frankfurt'ta yaşayan insanlar genellikle hoşgörülü ve yardımseverlerdir. Frankfurt birçok kültürün kaynaşmasından oluşmuştur. Bir buçuk milyon nüfusu olan bu kentte kendinizi Frankfurtlu bir sakin gibi hissedeceksiniz.Avrupa'nın en zengin ve dinamik kentlerinden biri olan Frankfurt 400 bankası, borsası, merkez bankası ve Avrupa Para Enstitüsü ile uluslararası bir maliye merkezi, önemli sanayi ve teknolojilerinin toplandığı yerdir. Pek çok fuar ve Avrupa’da yolcu taşımacılığı açısından ikinci büyük havalimanı Rain-Main Havaalanı bu kentte bulunmaktadır. Dünya'nın en büyük kitap fuarı olan Frankfurt kitap fuarı milyonlarca kişi tarafından ziyaret edilir.

Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Dila D.
Dila D. Yurtdışında Dil Okulu
CampusEdu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yardımları ile şuan Amerika’da Georgia State University IEP (Intensive English Program) öğrencisiyim.
Devamı
Şeyhmus K.
Şeyhmus K. Yurtdışında Dil Okulu
Los Angeles’a geldiğimde çok az İngilizce konuşabiliyordum ve konuşulanları anlayamıyordum. Buraya geldiğimden beri kendimi...
Devamı
 
#
Tamam