CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

AIPE Dil Okulu Sydney

 AIPE Dil Okulu  kuzey Sydney’in kalbinde, muhteşem limanın kuzeyindekigüvenli ticari iş merkezlerinin olduğu yerdedir.Birçok başarılı çok uluslu kuruluşların Kuzey Sydney de ofisleri vardır ve banliyöleri eğitim kurumlarının mükemmelliğinin evi olarak bilinir.

Akreditasyon/Yetkilendirme: Australian Human Resources Institute (AHRI),Nationally Recognised Qualifications and Industry ConsultationSunulan Kurs Sayısı: 7
Toplam Sınıf SayısıSınıfta Maks. Öğrenci Sayısı:
Türk Öğrenci Yoğunluğu:Okulun Öğrenci Kapasitesi:
En Yakın Havaalanı:Havaalanı Uzaklığı (km): 11,2

Okul Olanakları: AIPE Dil Okulu özel dil öğrenme yazılımı ile interaktif bilgisayar laboratuvarı,ücretsiz yüksek hızlı SHDSL internet erişimi,kişisel AIPE e-posta hesabı,geniş ekran plazma televizyonlu geniş bir salon,tam donanımlı öğrenci mutfağı,barbekü alanı,şekerleme,kahve ve taze sandviçler içeren otomatlar.

OKUL HAKKINDA GENEL BİLGİ
-Öğrencilere kampüs içi, online veya karma öğrenme seçenekleri ile birlikte çalışmaya izin veren esnek çalışma seçenekleri.
-Tüm AIPE dersleri ulusal olarak tanınır ve Avustralya Kalite Çerçevesi (AQF) altında geliştirilmiştir.
-Uzman öğretmenler tarafından anlatılan yüksek kaliteli dersler.
-AIPE’nin, eğitimine devam etmek isteyenler için çeşitli üniversiteler ile kredi saydırma / kredi transferi denklik anlaşmaları vardır.
-Samimi ve etkin bir öğrenci destek sistemi ve mükemmel bir öğrenci memnuniyeti oranı vardır.
-Modern öğrenme ve multimedya hizmetleri rakipsizdir.
-Düzenli ders alımları kursların büyük bir çoğunluğu için istediğiniz zaman kayıt ve çalışmaya başlamanıza izin verir.

Sosyal Etkinlikler:Konuşma kulubü,kitap kulübü,eğitim gezileri,barbekü,ayda bir parti

OKUL HAKKINDAKİ YORUMLAR

Avustralya, birçok farklı millette ve kültüre açıktır ve bu benim İnsan Kaynakları çalışmamı daha anlamlı hale getirdi.AIPE’yi hem bilgilendirici ve hem de keyifli buldum.AIPE’de eğitim görmek şimdiye kadar yapmış olduğum en iyi karar oldu.Ders formatı iyi harmanlanmış.Şimdi farklı bir bakış açım var.Eğitmenler ve AIPE takımıharika ve dost canlısı.Öğrencilere yardımcı olmak için her zaman ordalar. Serkan Can

AIPE  Dil Okulu gerçekten büyük bir üniversite olmak için gerekli araçları sağlayan olduğunu sürekli kanıtlamıştır. Burada geçirdiğim zaman boyunca sadece mevcut bilgi tabanımgenişletilmedi ayrıca kendimi hem sosyal ve hem de bir işgücü bünyesinde büyümek ve gelişmek için kullanabileceğim sayısız diğer becerileri öğrenmek için bir fırsat verildi.Bu sadece AIPE’ninmükemmel olanakları sayesinde değil, aynı zamanda öğretmen ve personel tarafından sağlanan mükemmel bir destek sayesindedir. AIPE bana arkadaşça yapılandırılmış bir ortam sundu.Fulya Çetin

OKULUN SUNDUĞU PROGRAMLAR:

Genel İngilizce 20 saat/hft

Cambridge FCE Hazırlık Kursu

IELTS Hazırlık Kursu

İleri IELTS Hazırlık Kursu

Akademik Amaçlar için İngilizce

Sağlık Uzmanları için İngilizce

İş Uzmanları için İngilizce20

KONAKLAMA HAKKINDA:

Aile yanı konaklama

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Kazım Bekir Z.
Kazım Bekir Z. Yurtdışında Dil Okulu
Sahil kismi geceleri ve gunduz kalabalik ve gencler icin ideal. Evim okula 7-8 sahile 15-20 dakikalik bisiklet mesafesnde. Key west ve miami ye gitme firsatim oldu inanilmaz yerler.
Devamı
Dila D.
Dila D. Yurtdışında Dil Okulu
CampusEdu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yardımları ile şuan Amerika’da Georgia State University IEP (Intensive English Program) öğrencisiyim.
Devamı
 
#
Tamam