CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Brisbane Dil Okulları

Brisbane, Avusturalya'nın üçüncü büyük şehri ve Queensland'in başkentidir. Bu şehir başlangıçta bir hapishane bölgesi olarak kullanılmaktaydı ve mahkumlara çok acımasızca davranılmasıyla ün salmıştı. Kendi halkı tarafından Bris Vegas olarak da bilinen Brisbane, sıcak iklimi ile de turizm alanında oldukça gelişmiştir. Brisbane şehrinin kuzeybatısında Brisbane Forest Park'ta yer alan Mt. Glorious, 28.500 hektarlık ormanlara ve tepelere sahiptir. Brisbane şehrinde çeşitli sanat festivalleri de düzenlenmektedir. Örneğin eylül ayı ortalarında düzenlenen Brisbane Festivali 2 hafta sürmektedir. Avusturalya'ya özgü çok çeşitli yabani hayvanları da görebileceğiniz Brisbane'de koalalar oldukça dikkat çekmektedir. Yemek olarak çeşitli spesiyallere sahip olan Brisbane'de Çin, Kore, Vietnam ve Malezya gibi çeşitli ülkelere ait yöresel yemekleri de yiyebilirsiniz.

ANLAŞMALI OKULLARIMIZ
Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Onur K.
Onur K. Yurtdışında Dil Okulu
Kings College hayatımın deneyimi oldu. Yeni insanlarla tanışmak, aynı dili konuşmak harika...
Devamı
Dila Z.
Dila Z. Yurtdışında Dil Okulu
Dersleri çok seviyorum çünkü dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte ders alıyorum...
Devamı
 
#
Tamam