CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Eurocentres Dil Okulu Moskova

 Eurocentres dil okulunun ortak dil okulu Linen&Denz dil okulunda eğitim verilir. Liden & Denz dil okulu öğrencilerine kaliteli eğitimin yanısıra, yüksek standartlı bir dil eğitimi ve çalışma ortamı da sağlıyor.

Akreditasyon/Yetkilendirme: British Council, English UK, NEAS Australia, FLE, FELTOM, ALTOSunulan Kurs Sayısı: 3
Toplam Sınıf Sayısı: 11Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 12
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %5Okulun Öğrenci Kapasitesi: 120
En Yakın HavaalanıHavaalanı Uzaklığı (km)

EUROCENTRES DİL OKULU OLANAKLARI
•Kafeterya
•Bilgisayar odası
•Eğitim merkezi
•Kütüphane
•Kablosuz internet bağlantısı (Wifi)

EUROCENTRES DİL OKULU HAKKINDA GENEL BİLGİ: Modern ve iletişimci Rusça öğrenme, hem profesyonel anlamda hem de kişisel ilgi için kolaylaşmaktadır. Liden&Denz Rusça Dil Okulları, St. Petersburg ve Moskova’da hizmet vermekte olup, Rus kültürüne katılmanızı ve Rus misafirperverliğini tatmanızı sağlamaktadır. Ülkedeki en eski dil okulu olan Liden&Denz, Rusça öğrenmede birinci sınıf eğitim fırsatı sunmaktadır. Her iki merkez de uluslar arası akredisyon mercileri tarafından denetlenmektedir.Liden&Denz Rusça Dil Okulları St. Ptersburg ve Moskova’da hizmet vermekte olup, Rus dilini her seviyede, her konumdan öğretmeyi amaçlamaktadır. TRKI (TORFL) sınavına hazırlamakta ve bu sınavı okulda ya da öğrencilerin evinde uygulamaktadır. Liden&Denz dil okulunda Rusya’ya çalışma amacıyla gelen göçmenler ve iş adamları için de bireysel ya da gruplar halinde, istenilen saat ve tarihlerde Rusça eğitim verilmektedir.

EUROCENTRES DİL OKULUNDA SOSYAL ETKİNLİKLER: Moskova ziyaretcilerine sayısız faaliyetler, manzaralar ve etkinlikler sunmaktadır ve öğrenciler istediğine katılabilir. Liden&Denz dil okulu bu tarz bilgilendirmeyi sağlamaktadır ve ilgi çeken yerleride tanıtır. Bu tarz bilgilendirme, öğrencilerimize çevreyi ve kültürü tanıtmak ve keşifler yapmaları için yüreklendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Liden&Denz dil okulu devamlı sosyal faaliyetleri düzenlemektedir, böylece öğrenciler bir araya toplanıp yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurmaya hazır olurlar.

OKULUN SUNDUĞU PROGRAMLAR:

EUROCENTRES TEMEL RUSÇA- SABAH / ÖĞLEDEN SONRA KURSLARI

YOĞUN RUSÇA

SÜPER YOĞUN RUSÇA

OPEN CHOISE 20

OPEN CHOISE 25

OPEN CHOISE 30

KONAKLAMA HAKKINDA:

Aile yanında konaklama

Öğrenci evi tek kişilik oda

Harita bilgisi bulunmamaktadır. 

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

ANLAŞMALI OKULLARIMIZ
Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Gokhan G. - Tasarımcı
Gokhan G. - Tasarımcı Yurtdışında Dil Okulu
Gokhan G. - Tasarımcı Yurt dışı dil eğitimi araştırma sürecinde CAMPUSEDU'dan Berat Bey ile tanıştık. Kendisi önce benim şartlarımı ve beklentilerimi değerlendirerek, bana uygun olabilecek ülke alternatiflerini çıkardı...
Devamı
Dila D.
Dila D. Yurtdışında Dil Okulu
CampusEdu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yardımları ile şuan Amerika’da Georgia State University IEP (Intensive English Program) öğrencisiyim.
Devamı
 
#
Tamam