CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Yutdışı Staj Konaklama Seçenekleri

konaklama 1Internship Programında Konaklama Alternatifleri ve Çözümleri

Amerika’da staj yapacağınız işverenlerin bazıları stajyerlere konaklama sunmaktadırlar. Bazıları kendi bünyelerinde bu ihtiyacı karşılarken bazıları da işyeri dışında ev, yurt yada otel kiralayarak çalıştırdıkları adayları yerleştirirler. Katılımcılar konaklama seçeneğine göre haftalık 60-100 USD arası kira öderler. Bazı işverenler katılımcılara konaklama sunuyorlarsa, katılımcının başka yerde kalmasına izin vermezler.

İşverenlerin konaklama sağlamaması durumunda ise CAMPUSEDU ve program sponsorunuz katılımcılara gidecekleri yerde uygun konaklama alternatifleri sunar. Katılımcı kendisine sunulan bu alternatifleri değerlendirebileceği gibi, kendi imkanlarıyla da konaklama ayarlayabilir.

Konaklama 2İster işverenin sağladığı, ister katılımcının kendi imkanlarıyla bulduğu konaklama alternatiflerinin hemen hepsinde program sonunda kaldığınız yere zarar vermemiş olmanız durumunda bir defaya mahsus 200-500 USD depozito ödemeniz gerekecektir.

Hatırlatma:Konaklama bulunmasında destek hizmeti sadece Full Placement Program seçeneğimize kayıtlı olan katılımcılara özel bir hizmettir. Self Placement Program seçeneğinde katılımcılar kendi konaklamalarını kendileri ayarlamakla sorumludurlar.


 
#
Tamam