CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Kimler Katılabilir?

Yurtdışında Staj Programlarına Kimler Katılabilir?

Amerika’da Staj Programlarından Training Programı, Internship Programı, Business Internship Programı, Yaz Stajı Programları başvuru kriterleri ve katılım şartları birbirinden farklılık göstermektedir. Her bir program için aranan şartları programları daha detaylıca örnek işlerle açıkladığımız sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.


Eğer siz de aşağıdaki koşulları sağlıyorsanız, Amerika’da Staj Programlarından en az bir tanesine başvuru yapabilirsiniz demektir!

•18-30 yaşlar arasında olmak
•Lise Mezunu, Üniversite Öğrencisi veya Üniversite mezunu olmak
•Lise mezunu adayların staj yapmak istedikleri alanda en az 5 yıllık iş deneyimine sahip olmaları gerekir.
•En az Upper Intermediate ( Akıcı) İngilizce bilgisine sahip olmak.

Amerika dışındaki diğer ülkelerdeki staj programları genellikle dil programlarıyla birleştirilmiştir. Work and Study olarak da adı geçen staj + dil eğitimi programına 18 yaşını doldurmuş herkes başvurabilir. Ancak yine de vize koşulları gereği tüm başvuran adaylar CAMPUSEDU danışmanları tarafından incelenecektir. Tercihen üniversitede okuyan veya üniversite mezunlarının başvurması istenilmektedir. Katılımcılar Work and Study İngiltere veya Work and Study Kanada programının başında çeşitli dil becerileri dersleri alacak olsalar da yine de en az Orta düzey hatta bazı durumlarda İleri düzey İngilizce bilgisi bu adaylarımızdan da beklenmektedir.

Programa katılım konusunda uygunluğunuzu CAMPUSEDU danışmanlarından öğrenmek için TIKLAYIN.


 
#
Tamam