CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Embassy English Dil Okulu Auckland

 Embassy English  Dil Okulu Auckland okulu, tropik adalar, yağmur ormanları ile çevrenlenmiş modern bir şehirde İngilizce öğrenme fırsatı sunar.

Akreditasyon/Yetkilendirme:  AAIEP, ACCET, English UK, NZQA, British Council, English AustraliaSunulan Kurs Sayısı: 3
Toplam Sınıf Sayısı: 11Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 15
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %1Okulun Öğrenci Kapasitesi: 310
En Yakın Havaalanı: Auckland AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 18,4

OKUL HAKKINDA GENEL BİLGİ: Dünyanın en çekici ve değişik yerlerinden birinde, City of Sails (Yelkenliler Şehri)'de İngilizce öğrenmek ister misiniz? Embassy ENGLSIH Auckland Dil okulu, size bu muhteşem şehide İngilizce eğitim alma şansı sunuyor.Embassy English Dil Okulu Auckland şehir merkezindeki dükkan, mağaza, sinema, otel ve restoranlara kolay erişim sağlayan şehir merkezinde bir okuldur. Ancak aynı şekilde, kırsal alanlara gidip orman yürüyüşleri, dağ bisikleti, kayak ya da dağ tırmanışı yapmak da kolaydır. Ayrıca, yelkenli ile denize açılmayı sevenler için de mükemmel bir yerdir.Bu sıcak ve etkili okul destekleyici ve sıcakkanlı ortamıyla övünür. Okul, kardeş okulu Taylors College ile aynı kampüstedir ve sizi ilgilendiren bir alansa, akademik kurslara devam etme fırsatları vardır.Auckland İngilizce eğitimlerini unutulmaz bir seyahatle birleştirmek isteyen öğrenciler içindir.Yeni Zelanda sizi bekliyor.

 
Sosyal Etkinlikler: Auckland sanat galerisi, Auckland Maritime müzesi, Auckland müzesi, Auckland hayvanat bahçesi, Kelly Tarltoh’s Underwater world, Russell, The Coromandel, Waipoua ormanına geziler düzenlenir.

 

OKULUN SUNDUĞU PROGRAMLAR:

Genel İngilizce 20 saat/hft

Yoğun İngilizce 28 saat/hft

IELTS Hazırlık Kursu

Birebir İngilizce

KONAKLAMA HAKKINDA:

Aile yanı konaklama

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Mehmet Tuna A.
Mehmet Tuna A. Yurtdışında Dil Okulu
Malta’daki Sprachcaffe’yi evim olarak görüyorum! İki kez bulunduğum süre içerisinde büyülü anlarla dolu tecrübelerim oldu...
Devamı
Sıla D.
Sıla D. Yurtdışında Dil Okulu
EC New York’ta 3 hafta İngilizce eğitimi aldım. Okulun yeri muhteşem olduğu için...
Devamı
 
#
Tamam