CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

2020 WORK AND TRAVEL İŞ FUARLARIMIZ BELLİ OLDU!

 

 

         CampusEdu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak her sene olduğu gibi bu sene de iş fuarlarımız ile Work and Travel programında ön plandayız. 

         İş fuarları ile öğrenciler Amerika’ya gitmeden seçtikleri işin işvereni ile yüz yüze görüşme sağlamaktadır.  Yüz yüze görüşmenin birçok avantajı vardır. Aklınızda kalan tüm soruları doğrudan işverene sorabilir, daha akılda kalıcı bir izlenim oluşturabilir, jest ve mimikler ile daha kolay bir iletişim sağlayabilirsiniz.
         Arkadaş grubu ile gitmek isterseniz yüz yüze mülakat sizin için kaçınılmaz bir fırsat olacaktır! İşverene beraber kalmak ve çalışmak istediğinizi daha rahat söyleyebilirsiniz.

        2020 Work and Travel yazı için Ocak ve Şubat aylarında gerçekleşecek kesinleşmiş olan beş iş fuarımızı kaçırmamanız dileğiyle!  :)

 

 

 

  Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
  CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

  Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam