CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE

Kültürel Değişim Programları BridgeUSA Çatısı Altında Toplandı!

ABD Dışişleri Bakanlığı Eğitim ve Kültür İşleri Bürosu (ECA), Ziyaretçi Değişim Programı'nın (EVP) yeni marka kimliği olarak BridgeUSA'yı duyurdu!

 

   

 

ABD Dışişleri Bakanlığı Eğitim ve Kültür İşleri Bürosu (ECA), Ziyaretçi Değişim Programı'nın (EVP) yeni marka kimliği olarak BridgeUSA'yı duyurmaktan memnuniyet duyar.

BridgeUSA, ECA tarafından yönetilen, özel sektör programlarını tek bir çatı altında birleştirir ve programlarımızın misyonunu ve küresel etkisini isim ve yaratıcı sloganında ön plana çıkarır. BridgeUSA adı, ECA’nın insanlar ve uluslar arasında kalıcı dostluk köprüleri kurma misyonunu somutlaştırıyor. "Küresel liderleri birbirine bağlamak, kalıcı etki yaratmak" sloganı, programın küresel etkisinin altını çiziyor: topluluklarında ve dünyamızda kalıcı etki yaratan bir liderler ağı geliştirmek.

BridgeUSA aşağıdaki değişim programlarını içerir: Profesör, Araştırma Görevlisi, Kısa Süreli Bursiyer, Stajyer, Kolej ve Üniversite Öğrencisi, Öğretmen, Ortaokul Öğrencisi, Uzman, Kamp Danışmanı, Au Pair ve Work&Travel programı.

Daha fazla bilgi edinmek için http://bridgeusa.state.gov adresinden BridgeUSA web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

  Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  FATOŞ AKBABAFATOŞ AKBABA
  Work and Travel Katılımcısıyken...

  New York City... Elinde kahveyle kalabalık sokaklarda kaybolmak ne güzel olur, Redstairs’te saatlerce oturup sohbet etmek, şehrin ışıltısını izlemek nasıl keyifli olur...

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam