CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Oxford Media&Business School

Oxford Media&Business School İngiltere’nin en önde gelen iş ve kariyer kolejlerinden biridir… Önceki adı St. Aldates College olan bu okulda, Executive PA Skills, Graduate Career Skills, Gap Year Training and Returner alanlarında dersler verilmektedir…

30 yıldan fazla bir süredir hizmet vermekte olan bu kolej, yüksek kalitede verilen eğitim, öğrencilere sunduğu mükemmel olanaklar, konaklama ve iş bulma sistemi ile ün kazanmıştır. Günümüzde ise 9 uzmanlık alanı ile öğrencilere hizmet vermektedir ve sertifika programı sonrası staj olarak bir iş yerleştirmesi veya öğrencinin isteğine ve durumuna göre bir üniversite yerleştirmesi yapmaktadırlar.

KONAKLAMA: Okul, öğrencileri için iki seçenek sunmaktadır;
 
Aile yanı Konaklama: Bu konaklama okula en fazla yarım saat uzaklıktadır ve 3 şekilde tercih edilebilir; yarım pansiyon, tam pansiyon, yatak ve kahvaltı olmak üzere. Fiyatlar haftalıktır.

Öğrenci Evleri: Paylaşımlı öğrenci evleridir. Bu evlerde öğrencinin kendine ait bir odası olur. Mutfak ve banyo paylaşımlı olarak kullanılır.

Okulda uygulanan programlar;

Executive PA

Üst düzey yönetici asistanı, bir şirketteki yönetim takımının temel çalışanlarından biri olmakla birlikte yüksek maaşlı ve yaratıcı, çağdaş şirket ortamının merkezinde bulanan bir pozisyondur.

1 hafta uzunluğundaki iş deneyimi bu kursun temel bölümüdür. ( 9 aylık kurslarda bulunmaktadır.) İş deneyimi Londra veya Oxford’daki şirketlerde düzenlenmektedir veya öğrenci konaklama yerine daha yakın bir şirkette iş deneyimi edinmek isterse kendisi de ayarlayabilir.


Kurs içeriği

Metinsel çalışmalar
İş yazılımı
Birçok işe yetişebilme yeteneği kazandırma
İş Ortamı
Yönetimsel destek
İşe yönelik altyapı oluşturma
Kişisel gelişim ve kariyer gelişimi

GRADUATE

Yeni mezun olmuş katılımcıların ve iş deneyimi olmayan kişilere üniversitede iken edindikleri akademik becerilerin yansıra, kapsamlı bir dizi pratik ve teorik iş becerileri sağlamaktadır.

Kurs İçeriği

Ofis ortamında IT kullanma tekniklerinin ve iş için gerekli yazılımların öğretilmesi
Yönetim teorileri ve performans teknikleri eğitimi
Kariyer edinme sürecinde pratik destekler ve eğitim

GAP

Üniversite öncesinde katılımcılara dünyayı keşfetme, para kazanma ve iş arama için gerekli becerileri sağlar, katılımcıyı üniversite hayatına hazırlar. Katılımcı olabilmek için liseden iyi dereceyle mezun olmuş olmak gerekmektedir.

RETURNER

Üniversite mezunu ve iş deneyimi olan kişilerin sahip oldukları donanımları yeniden gözden geçirerek iş hayatına hazırlanmalarını sağlar

Kurs İçeriği

Ofis ortamında IT kullanma tekniklerinin ve iş için gerekli yazılımların öğretilmesi
Yönetim teorileri ve performans teknikleri eğitimi
Kariyer edinme sürecinde pratik destekler ve eğitim

 


 
#
Tamam