CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

CampusEdu Olarak Hizmetlerimiz

CampusEdu Olarak Hizmetlerimiz


CAMPUSEDU Work and Study Abroad ile Yurtdışında Sertifika programlarına katılarak eksiksiz ve kaliteli hizmet almış olacak ve CAMPUSEDU Danışmanları ile geleceğiniz için en doğru tercihi yapmış olacaksızız.
CAMPUSEDU olarak dünyanın en popüler ve kaliteli okullarıyla çalışıyoruz ve programa katılmak isteyen herkesin bütçesine göre okul ayarlayabiliyoruz.

Katılımcının uygun ülke,şehir ve okul seçiminde yardım: Bizzat okulları ve konaklama yerlerini gören CAMPUSEDU Danışmanlarının deneyimleri ile doğru kararı daha rahat vericeksiniz.

Başvuru ve Takip İşlemleri: CAMPUS, belirlediğiniz okulun başvuru işlemlerini yapar ve vize şamasında gerekli olan belgelerin getirtilmesini sağlar.

Konaklama Rezervasyonu: CAMPUSEDU Danışmanları ile birlikte , okulların sunmuş olduğu konaklama seçeneklerini video görüntüleriyle ve resimlerle inceledikten sonra karar vermiş olduğunuz konaklama için rezervasyonunuz yaptırılır.

Vize Danışmanlığı: CAMPUSEDU Danışmanları  vize için gerekli olan belgelerin eksiksizliği kontrol edilir ve vize prosedüründe en önemli olan belgelerin düzenli ve sıralı olmasını sağlar. Vize aşamasını çok detaylı bir şekilde anlatarak sizi vize görüşmesine donanımlı olarak gönderir.

Ekonomik Uçak Bileti Temini: Seçmiş olduğunuzun okula en yakın havaalanında eonomik olarak uçak bileti almanız için sizin adınıza erkenden rezervasyon yaptırarak vizenizi aldıktan sonra bu uçak biletini satın almanızı sağlar.

Yurtdışında Eğitiminiz Sürecinde Destek: CAMPUSEDU olarak ailenize ve size siz yurtdışındayken de danışmanlık hizmetimizi vermeye devam edeceğiz. Konaklam ve eğitimle ilgili bir sorununuz olduğunda bizimle her zaman irtibata geçmeye devam edebilirsiniz. Vizenizi uzatarak başka bir programa kayıt olmak isterseniz yine bizim aracılığımızla bütün işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Programlar ve okullarla ilgili tüm merak ettiklerinizi 0312 468 0030’u arayarak sorabilir ya dainfo@campusedu.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz. CAMPUSEDU olarak sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız.

Sevgi ve saygılarımızla…

CAMPUSEDU TEAM

 


 
#
Tamam