CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Yurtdışı Yaz Okullarında Dersler

Yurtdışı Yaz Okulunuzun ilk başladığı gün dil seviyenizin belirlemek amacıyla seviye tespit sınavı uygulanır. Test ve sözlü olarak yapılan seviye belirleme sınavından sonra öğrenciler kendi seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilirler ve haftalık ders programı öğrenciler verilir.

Öğrenciler yabancı dil derslerini seviyelerine uygun maksimum 15 kişilik sınıflarda alırlar ve her ders saati ortalama 45–50 dakikadır. Yurtdışı Ya Okulları, öğrencilere Genel Dil Eğitimi (haftada 15 ders saati), Yoğun Dil Eğitimi (25 ders saati) seçenekleri sunmaktadır.  Ailelerin ve öğrencilerin tercihine göre belirlenen ders saatlerinden arta kalan zamanda öğrenciler grup olarak, grup liderleriyle beraber çeşitli aktivitelere katılırlar.
 
Yaz okullarında konuşma becerilerini geliştirmeye yönelik bir eğitim programı uygulanmaktadır. Yaz Okullarında yabancı dil eğitimi verilmesinin yanında öğrencilerin daha çok eğlenerek ve oyunlar oynayarak dil öğrenmesi esas alındığından pek çok aktivite ve gezi düzenlenir. Yapılacak bütün organizasyonlar ve geziler okul ücretlerine dahil olacaktır. Sabahları öğlene kadar yapılan derslerde öğrencilere kendilerini ifade etmeyi, kelime bilgisi ve dil grameri verilir.

Kurs sonunda öğrencilere okulda düzenlenen küçük organizasyonlarla sertifikaları verilir. Bu sertifikalar öğrencinin katıldığı kurs programını ve geldikleri dil sevilerini gösterir.


 
#
Tamam