CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE

Onur Ö.

23 HAZİRAN 2009 - ONUR Ö. (Sakarya Ünv. Elektrik Elektronik Mühendisliği 3. Sınıf Öğrencisi) (Kentucky Fried Chicken, Salisbury, Maryland)

"iyi günler nihan hanım bir hafta oldu geleli amerikaya.. baltimore dan salisburya otobusle geldik, iş yerime geçtik orda anita ile görüştük.. neyse anita ilk gün bize onlarla kalabileceğimizi söyledi.. tamam dedik gittik evi gördük 40 yaşlarında bir kadının evinde kalıyolarmış ilk ay bedavaymış konaklamarı, 2. ve 3. ay ödeme yapacaklarmış..evi gördük bizde hoşumuza gitti,bizde kalmak istiyoruz olabilir mi dedik kadnla konuştular kadında tamam dedi 1 odasını kiraladık aylık 80 dolara kiş başı :D... baya ucuz ve güzel oldu..kadının arabası falan da var. saolsun bize çok yardımcı oldu sosyal güvenlik numarsını falan çıkartmaya gttik birlkte, dün de salisbury yi gezdirdi bize yalnız işe henüz başlayamdık..yarın başlıcaz inşallah.. iş verenin bize doldurttugu formları ofise gndermesi falan baya uzun zaman alıomuş şimdilik herşey güzel gidiyo nihan hanım umarım hep böle geçer.. görüşmek üzere.."

  Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  FATOŞ AKBABAFATOŞ AKBABA
  Work and Travel Katılımcısıyken...

  New York City... Elinde kahveyle kalabalık sokaklarda kaybolmak ne güzel olur, Redstairs’te saatlerce oturup sohbet etmek, şehrin ışıltısını izlemek nasıl keyifli olur...

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam