CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE

Nurdan K.

Nurdan K. - Dumlupınar Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 2. Sınıf


İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. Türkiye’deki her öğrenci gibi pratik eksikliğimin olması beni yurtdışı deneyimi edinmekte tetikleyici neden oldu. Bunun en güzel yollarından birsinin Work and Travel olduğuna karar verdim. Araştırdım ve CAMPUS’e ulaştım. Kaydımı yaptırdıktan sonra düzenledikleri iş fuarlarında Southern Restaurant işvereni ile konuştuktan sonra kesinlikle buraya gitmeliyim diye düşündüm ve hemen orda iş yerleştirmem yapıldı. İşvereni Amerika’ya gitmeden önce tanıyor olmak kendinizi ayrıcalıklı hissettiren bir uygulama oluyor.

İş yerim Florida’da Destin şehrindeydi ve orayı tanımlarken sanırım doğa harikası diyebilirim. Harika kumsalları vardı. İşten arta kalan zamanlarda kumsalda vakit geçirmek ve yeni insanlarla tanışmak benim için özgüven duygumu artıran bir olay oldu. Zaten iş yerindeki çalışma ortamım hep müşteriler ile konuşarak geçtiği için İngilizce’deki açığı kapatma fırsatı buldum.

  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  BORAY BALCIBORAY BALCI
  Work & Travel Programına Katılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Work & Travel programına kayıt olurken öğrenciler açısından en önemli noktalardan biri “Erken Kayıt” döneminde işlemlerini başlatmak olacaktır.

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam