CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Nurdan K.

Nurdan K. - Dumlupınar Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 2. Sınıf


İngiliz Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. Türkiye’deki her öğrenci gibi pratik eksikliğimin olması beni yurtdışı deneyimi edinmekte tetikleyici neden oldu. Bunun en güzel yollarından birsinin Work and Travel olduğuna karar verdim. Araştırdım ve CAMPUS’e ulaştım. Kaydımı yaptırdıktan sonra düzenledikleri iş fuarlarında Southern Restaurant işvereni ile konuştuktan sonra kesinlikle buraya gitmeliyim diye düşündüm ve hemen orda iş yerleştirmem yapıldı. İşvereni Amerika’ya gitmeden önce tanıyor olmak kendinizi ayrıcalıklı hissettiren bir uygulama oluyor.

İş yerim Florida’da Destin şehrindeydi ve orayı tanımlarken sanırım doğa harikası diyebilirim. Harika kumsalları vardı. İşten arta kalan zamanlarda kumsalda vakit geçirmek ve yeni insanlarla tanışmak benim için özgüven duygumu artıran bir olay oldu. Zaten iş yerindeki çalışma ortamım hep müşteriler ile konuşarak geçtiği için İngilizce’deki açığı kapatma fırsatı buldum.

  Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  DENİZ SAVAŞDENİZ SAVAŞ
  Eski Katılımcı/Yeni Danışman Gözünden Work and Travel Deneyimi ve Şehir Dışından Programa Kayıt

  CampusEdu ile Work&Travel programına katıldıktan sonra 2015 yılında yolum tekrar CampusEdu ile kesişti ve burada çalışmaya başladım...

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam