CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Merve A.

5 TEMMUZ 2009 - MERVE A. (Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 3. Sınıf Öğrencisi) (Castle in the Sand Hotel, Ocean City, Maryland)

"merhaba Nihan Hanım nasılsınız uzun zamandır yazışamadık, ben gayet iyiyim bir sorunum yok herşey yolunda işte kendimi sewdirdim çalışkanlığımı gösterdim paramı alıyorum..ewde de sorunum yok, Haftada bir gün izin kullanıyorum. Niagara şelalelerine gezi war coastal charterla yazıştım ona gitmeyi düşünüyorum ama daha tarihi belli değil, restoran 6september da kapanıyormuş, jeff istersen 1hafta da coconuts da çalışırsın dedi, ona henüz karar wermedim burda tanıdıklarla irtibata geçiyorum onlara gidicem. 2.iş bulmayı düşünmüyorum açıkçası çünkü yorulucam ve bana wakit kalmıycak. şuanda 3.30da gidiyorum 11gibi çıkıyorum. gece de arkadaşlarla takılıyoruz her gece home party falan derken yatana kadar 3,4 oluyor gündüz de 1,2ye kadar uyuyup işe gidiyorum. 2. işi bulursam ewden işe olcak başka hiçbişey yapamıycam o yüzden istemiyorum. tek işle bile şuanda 420dolarım war bankada ama amaç para değil tabi gezme işlerinde sularım o paraların bi kısmını ben =) sizler nasılsınız türkiyeyi ankarayı ailemi özledim tabi ki..:) ssn aldım burda yapmam gereken bişey kalmadı artık, herşeyim yolunda..herkese selam,görüşmek dileğiyle"

  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  HÜLYA KARAKAYAHÜLYA KARAKAYA
  Work and Travel Programının Avantajları

  Günümüz şartlarını göz önüne alırsak, ikinci hatta üçüncü bir yabancı dil, iletişim becerisi, yeni ve değişken kültürlere açık olmanın her geçen gün daha da önem kazandığını göz ardı edemeyiz. Tam da bu noktada, Work and Travel Programı üniversite öğrencilerinin değerlendirebileceği hem kolay hem de eğlenceli bir fırsattır.

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam