CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Lale A.

Lale A. - Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü 2. Sınıf

Fotoğrafçılık en büyük hobimdir kendi bildim bileli ve WAT katılımcısı olup böyle bir işte çalışmak benim ayaklarımı yerden kesti desem tam olarak anlatabilirim bu şekilde. Amerika’dayım ve fotoğraf çekiyorum üzerine para kazanıyorum, harcıyorum ve geziyorum bu anlatılabilinecek bir duygu değil.

En baştan başlamak gerekirse; CAMPUS’e geldim ve danışmanlarımı dinledim, kayıt olmaya karar verdim ve bana bir başvuru formu verdiler. Formda özellikle istediğim bir şey var mı diye sordular ve ben de fotoğrafçılık olursa iyi olur dedim… Aradan iki hafta geçtikten sonra bana bu işi önerdiler ve gerçekten şaşırdım…Sonra vize aşamaları, yasal çalışma belgesini gelmesi, uçak bileti ayarlanması vs… Bütün bu işlemler nasıl oldu bitti anlamadım en çok çekindiğim şey prosedürleri halletmekti ki bunu CAMPUSEDU benim adıma harika yürüttü ve ben eksiksiz hatta tam donanımlı bir şekilde Amerika’ya ayak bastım…

Sonrada müthiş deneyimler… Hard Rock Cafe gibi dünyaca bilinen bir mekanın çalışanıydım artık ve bana kendimi yıllardır orada gibi hissettiren çalışma arkadaşlarım vardı… Müşterilere yanaşıp onlarla sohbet edip fotoğraflarını çekmek İngilizcemi ilerletmem de yardımcı oldu. WAT a katılacak olan arkadaşlara tavsiye ederim harika bir deneyim…

İlk başlarda nasıl tedirgin olduğumu hatırlıyorum şimdi ve her şeyin güzel geçmesini programa çok iyi hazırlanmış olmamla ilişkilendiriyorum. Bunda da CAMPUS’un payı büyüktür. Yeni katılımcı arkadaşlara da tavsiyem rahat olun ve şirketinizi iyi seçin.

Her şey için bir kez daha teşekkür ederim…

  Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
  CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

  Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam