CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE

Erkan T.

ERKAN T.

"2008 haziranda gittim NYC'ye…. Gökay Bey biraz anlat bize oraları dedi bende yazayım dedim bir şeyler... Öncelikle ulaşımı kolay bir yer. Havaalanından iniyorsunuz eğer ki ters bir saat değilse metroyla kolayca ulaşırsınız. Ama ters bir saate denk geldiyseniz taksiye bineceksiniz . Bu da 200 $ demek :). Orada kalabileceğiniz 2 tane güzel otel var ama yolun üzerindeki Grinwiew diye bir otel var. Ben orada kaldım ve çok da rahat ettiğimi söyleyebilirim. Çalışma ortamına gelince ise ben restoranda çalıştım rahattım. Ama cankurtaranlık yapanlar bizlerden daha çok çalışıyorlar. Ama tabi çalıştıklarının karşılığını dolar olarak alıyorlar. Ama dediğim gibi su parkında çalışmak eğlenceli oluyor .

İşe bisikletle gidip geliyorsunuz zaten bisikletle 5 dakika falan sürüyor. Burada çalışmanın avantajı Manhattan'a yakın olması. Özgürlük Anıtı , Empire Binası ve önemli gezilecek yerler, barlar ve gece kulüplerine sadece 90 dakika mesafede olmanız olacaktır. Eğer ki ABD'ye ilk kez gidecekseniz ilk gitmeniz gereken yer New York'tur bence. Şimdiden iyi eğlenceler sizlere!!"

 

 

  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
  Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

  İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam