CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Dicle K.

20 TEMMUZ 2009 - DİCLE K. (Erciyes Ünv. Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü 2. Sınıf Öğrencisi) (Exit 5 Motel, Saco, Maine)

"Merhabalar Sevgili CampusEdu :))

Ben çok iyiyim her sey yolunda burada , haftada 6 gün çalisiyorum sabah 10'da basliyorum temzilige ögleden sonra 2-3 gibi bitiyor sonra hava güzelse bisiklet sürüyorum ya da komsumuz Jerry'nin bahçesinde oyalaniyorum o da bana yoruldugum için para bile veriyor :) Geçen cuma günü Southern Maine Aviation'a gittim arkadaslarimla uçtuk biz süperdi :)) Bir kaç fotograf ekledim buraya da sizin için... Evimi seviyorum Bo bizimle çok ilgili adi çok uzun biz ona Bo diyoruz o da bana Di diyor :) odami paylastigim kizlarla sorun yasadim biraz ama simdi iyi gibi bakalim... Para biriktirmeye çalisiyorum burdaki Amerikalilar gibi oldum habire bir seyler atiyorum agzima hiç bos kalmiyor :) sabahlari annemlerle konusuyorum skype'da simdi saat gece 2 burada televizyonda national geographic channel'da hubble belgeselini izliyorum Çin'e giden tutulma avcisi arkadaslarimdan tutulma fotograflarini bekliyorum sabirsizlikla... Google Earth'dan yakindaki planetaryum ya da astronomi bölümü içeren üniversitelerin adreslerini ögrenmeye çalisiyorum... En yakin zamanda bir light house gezisi yapmak istiyorum her yerde resimlerini görüyorum ama henüz gerçegini göremedim... :)) Böyle simdilik... :) Çok tesekkür ederim her sey için kendinize iyi bakin çok öpüyorum çok da seviyorum sizleri görüsmek üzere.... Dicle..."

  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  DAMLA ÇAMLIBELDAMLA ÇAMLIBEL
  WORK AND TRAVEL’DAN ÖNCE & WORK AND TRAVEL’DAN SONRA

  ilk kez kendi paramı kazandım, büyük bir sorumluluk aldım, bambaşka bir kültürle tanıştım, birçok yeni arkadaş edindim, alışveriş yaptım ve çok eğlendim.

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam