CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Çağrı Mert B.

24 HAZİRAN 2009 - ÇAĞRI MERT B. (Odtü Makine Mühendisliği 1. Sınıf Öğrencisi)(Kalahari Resort, Wisconsin Dells, Wisconsin)

"Selam Nurkan, biz şimdi eve çıkmaya çalışıyoruz. Motelde konaklıyoruz şimdilik. Pek ev imkanı kalmamış burada ama zar zor bulduk gibi bir şeyler. Wisconsin Dells muhteşem bir yermiş, beklentilerimizin 1000 kat üzerinde çıktı valla, sonsuz teşekkürler, Ömer Bey'e, Gökay Bey'e de bildirirsiniz. ;) Kalahari de inanılmaz ötesi, şimdiden herkese tavsiye ederim. Lifeguard olmak muhteşem bir iş ve inanılmaz havası var Dells'de. Hele bir de mühendisiz deyince iyice aşmış oluyoruz. Gerçekten çok güzel buralar. SEVIS'i hallettik ama SSN için 10 gün Amerika'da kalmamız gerekiyormuş. 25'inde 10 gün dolacak ve gideceğiz. Araba aldık biz burada, o da fıstık gibi. :d Bir tane Polonyalı bulduk, çok yardımcı oldu bize. Burada Polonyalılar çok seviyor Türkleri nedense. :D Dün sertifika sınavını tam notla geçtim ben, Red Cross için. Mete de öyle. Yağız da bir iki hatayla geçti. Öyle işte. Sertifikalar gelince başlayacağız işe. ;) Daha ayrıntılı bir mail yazarım ileride :) İyi bakın kendinize, herkese selamlar, iyi çalışmalar."

  Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
  Neden Work and Travel?

  Hepimizin bildiği gibi Work and Travel Amerika’nın başlattığı bir kültürel değişim programı. Bu program sayesinde hem Amerika’ya gitme olanağı kazanmış hem de biraz para kazanıp eğlenmiş oluyorsunuz...

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam