CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE

Çağrı Mert B.

24 HAZİRAN 2009 - ÇAĞRI MERT B. (Odtü Makine Mühendisliği 1. Sınıf Öğrencisi)(Kalahari Resort, Wisconsin Dells, Wisconsin)

"Selam Nurkan, biz şimdi eve çıkmaya çalışıyoruz. Motelde konaklıyoruz şimdilik. Pek ev imkanı kalmamış burada ama zar zor bulduk gibi bir şeyler. Wisconsin Dells muhteşem bir yermiş, beklentilerimizin 1000 kat üzerinde çıktı valla, sonsuz teşekkürler, Ömer Bey'e, Gökay Bey'e de bildirirsiniz. ;) Kalahari de inanılmaz ötesi, şimdiden herkese tavsiye ederim. Lifeguard olmak muhteşem bir iş ve inanılmaz havası var Dells'de. Hele bir de mühendisiz deyince iyice aşmış oluyoruz. Gerçekten çok güzel buralar. SEVIS'i hallettik ama SSN için 10 gün Amerika'da kalmamız gerekiyormuş. 25'inde 10 gün dolacak ve gideceğiz. Araba aldık biz burada, o da fıstık gibi. :d Bir tane Polonyalı bulduk, çok yardımcı oldu bize. Burada Polonyalılar çok seviyor Türkleri nedense. :D Dün sertifika sınavını tam notla geçtim ben, Red Cross için. Mete de öyle. Yağız da bir iki hatayla geçti. Öyle işte. Sertifikalar gelince başlayacağız işe. ;) Daha ayrıntılı bir mail yazarım ileride :) İyi bakın kendinize, herkese selamlar, iyi çalışmalar."

  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  ERAY YALÇINERAY YALÇIN
  Şirket ve Danışmanla İletişim

  Kayıt olduktan sonra sizinle aktif bir şekilde iletişimde olacak, sorunlarınızı en hızlı ve pratik şekilde çözüme kavuşturacak, istekleriniz ve beklentilerinizi en iyi şekilde analiz edip en uygun seçenekleri sunacak, konaklama gibi konular için öğrencinin kişisel tercihlerine dikkat edecek, sürecinizi hatasız ve eksiksiz şekilde takip edecek ve profesyonel destek olacak olan aynı zamanda programı daha önce tecrübe etmiş  danışmanlarınızla iletişimizin çok iyi olması gerekmektedir.

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam