CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Ali Y.

Ali Y. - Ankara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 3.sınıf

Yeni katılımcı arkadaşlara şiddetle tavsiye ederek başlamak istiyorum. Florida, Tapma harika bir yer istediğiniz her şey iklimi, sahilleri ile insanı kendine çeken ve pek çok imkan sunan bir şehir. Bush Garden’a gelince WAT katılımcısı olacaksanız kesinlikle bir eğlence parkı seçmelisiniz. İnanılmaz bir eğlence ve siz bu eğlencenin içinde çalıştığınızı bile anlamadan ki burada demek istediğim şey yorulmadan keyifli bir şekilde çalışıyor ve para kazanıyorsunuz. Boş zamanlarda yapacağınız şey zaten çok acık oyuncaklara binerek adrenalin sınırınızı zorlayabilirsiniz. Tabi ki bu programın bir de travel kısmı var. Florida da olmak size Miami ve Destin gibi herkesin hayatında bir kere görmesi gereken yerleri gezebilme imkanı sağlıyor.

Bu güzel deneyimde CAMPUS’un bana yol arkadaşlığı etmesi ve her adımda işlemlerimi takip etmesi çok güzeldi. Teşekkürler CAMPUS….

 

  Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  BORAY BALCIBORAY BALCI
  Work & Travel Programına Katılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Work & Travel programına kayıt olurken öğrenciler açısından en önemli noktalardan biri “Erken Kayıt” döneminde işlemlerini başlatmak olacaktır.

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam