CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE

Vize Kısıtlamasından Etkilenmeden Work and Travel'a Katılabilirsiniz!

Siz de CampusEdu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı farkı ve ayrıcalığıyla, vize kısıtlamasından etkilenmeden Work and Travel programına güvenle katılabilirsiniz!

Vize Kısıtlamasından Etkilenmeyin!

Başkan Trump, 22 Haziran 2020’de COVID-19 salgını sonrası ABD iş gücü piyasasına risk teşkil eden bazı göçmen ve göçmen olmayanların Amerika’ya girişini askıya alan kararnameyi 31 Aralık 2020 tarihine kadar uzatmıştır. Dışişleri Bakanlığı bu kararnameyi Ulusal Güvenlik Bakanlığı ve kurumlar arası ortaklarla tüm yasa ve düzenlemelere uygun olarak uygulamaktadır.
Başkanlık Kararnamesi’nin tam metnine Beyaz Saray’ın web sitesinden ulaşabilirsiniz: 
https://www.whitehouse.gov/

CampusEdu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Exclusive çalıştığımız sponsorlarımızdan Intrax'ın itirazı neticesinde, kısıtlama dışında tutulması mahkeme kararıyla netleşmiştir.

Mahkeme kararına buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

Siz de, CampusEdu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı farkı ve ayrıcalığıyla; kısıtlamadan etkilenmeden programa güvenle katılabilirsiniz!

Danışmanlarımızdan detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.

  Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  ERAY YALÇINERAY YALÇIN
  Şirket ve Danışmanla İletişim

  Kayıt olduktan sonra sizinle aktif bir şekilde iletişimde olacak, sorunlarınızı en hızlı ve pratik şekilde çözüme kavuşturacak, istekleriniz ve beklentilerinizi en iyi şekilde analiz edip en uygun seçenekleri sunacak, konaklama gibi konular için öğrencinin kişisel tercihlerine dikkat edecek, sürecinizi hatasız ve eksiksiz şekilde takip edecek ve profesyonel destek olacak olan aynı zamanda programı daha önce tecrübe etmiş  danışmanlarınızla iletişimizin çok iyi olması gerekmektedir.

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam