CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE

Kurslarda Dil Seviyesi Nasıl Belirlenir?

Dil Okulları, genel kurslar için belirli bir dil seviyesi şartı koşmaz. Yani seviyeniz ne olursa olsun başvurup eğitim alabilirsiniz. Ancak...

Dil Okulları, genel kurslar için belirli bir dil seviyesi şartı koşmaz. Yani seviyeniz ne olursa olsun başvurup eğitim alabilirsiniz. Ancak çok düşük bir dil seviyesine sahip olan adayların önce Türkiye'de eğitim almış olması ve yabancı dil seviyelerinin belli bir düzeyde olması katılımcının avantajına olacaktır. Zaten okullarımızın hemen hepsi kursun başladığı ilk gün öğrencilere kısa bir seviye belirleme sınavı yapmakta ve öğrencileri dil seviyelerine göre gruplandırmaktadır. Sonraki günlerde dersler, grupların özelliklerine ve dil seviyelerine göre işlenmeye başlar. Bu da her bir öğrencinin ihtiyaçlarına hitap eden bir teknikle ders işlemesine, yani öğrencinin katıldığı kurstan en üst düzeyde faydalanabilmesine olanak sağlamaktadır. Fakat, iş İngilizcesi ve TOEFL gibi sınav hazırlık kurslarında belli bir seviyede İngilizce biliyor olmanız gerekebilir. Çünkü özellikle sınava hazırlık kursları test çözmeye, okumaya ve dinlemeye yönelik kurslardır. Bu nedenle belli bir seviyede İngilizce biliyor olmanız sizin yararınıza olacaktır.

  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  ERAY YALÇINERAY YALÇIN
  Şirket ve Danışmanla İletişim

  Kayıt olduktan sonra sizinle aktif bir şekilde iletişimde olacak, sorunlarınızı en hızlı ve pratik şekilde çözüme kavuşturacak, istekleriniz ve beklentilerinizi en iyi şekilde analiz edip en uygun seçenekleri sunacak, konaklama gibi konular için öğrencinin kişisel tercihlerine dikkat edecek, sürecinizi hatasız ve eksiksiz şekilde takip edecek ve profesyonel destek olacak olan aynı zamanda programı daha önce tecrübe etmiş  danışmanlarınızla iletişimizin çok iyi olması gerekmektedir.

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam