CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE

Amerika'daki Seyahat Kontrolü

Amerika Birleşik Devletleri'ne seyahat eden tüm havayolu yolcularının, negatif bir COVID-19 testi veya COVID-19'u atlattıklarına dair kanıt sağlamalarını gerektiren bir emri imzaladı.

 

ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC) Direktörü, ABD vatandaşları ve Yasal Sakinler (LPR'ler) dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri'ne seyahat eden tüm havayolu yolcularının, negatif bir COVID-19 testi veya COVID-19'u atlattıklarına dair kanıt sağlamalarını gerektiren bir emri imzaladı.

26 Ocak'tan itibaren, Amerika Birleşik Devletleri'ne giden iki yaş ve üzerindeki tüm havayolu yolcuları, seyahatten önceki üç gün içinde alınmış bir negatif COVID-19 viral testi sağlamalıdır. Özel veya devlet destekli bir sağlık kuruluşundan, seyahatten önceki 90 gün içinde COVID-19'u atlatmış olduğuna dair yasal bir belge almış olması gerekiyor. Ayrıca yolcular bir yeterlilik test sonucu almalı veya COVID-19'dan iyileşme ve seyahat için tıbbi izin aldıklarını onaylamalıdır.

  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
  Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

  İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam