CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE

Amerika'daki Seyahat Kontrolü

Amerika Birleşik Devletleri'ne seyahat eden tüm havayolu yolcularının, negatif bir COVID-19 testi veya COVID-19'u atlattıklarına dair kanıt sağlamalarını gerektiren bir emri imzaladı.

 

ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC) Direktörü, ABD vatandaşları ve Yasal Sakinler (LPR'ler) dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri'ne seyahat eden tüm havayolu yolcularının, negatif bir COVID-19 testi veya COVID-19'u atlattıklarına dair kanıt sağlamalarını gerektiren bir emri imzaladı.

26 Ocak'tan itibaren, Amerika Birleşik Devletleri'ne giden iki yaş ve üzerindeki tüm havayolu yolcuları, seyahatten önceki üç gün içinde alınmış bir negatif COVID-19 viral testi sağlamalıdır. Özel veya devlet destekli bir sağlık kuruluşundan, seyahatten önceki 90 gün içinde COVID-19'u atlatmış olduğuna dair yasal bir belge almış olması gerekiyor. Ayrıca yolcular bir yeterlilik test sonucu almalı veya COVID-19'dan iyileşme ve seyahat için tıbbi izin aldıklarını onaylamalıdır.

  Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  DENİZ SAVAŞDENİZ SAVAŞ
  Eski Katılımcı/Yeni Danışman Gözünden Work and Travel Deneyimi ve Şehir Dışından Programa Kayıt

  CampusEdu ile Work&Travel programına katıldıktan sonra 2015 yılında yolum tekrar CampusEdu ile kesişti ve burada çalışmaya başladım...

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam