CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE

Amerika'daki Seyahat Kontrolü

Amerika Birleşik Devletleri'ne seyahat eden tüm havayolu yolcularının, negatif bir COVID-19 testi veya COVID-19'u atlattıklarına dair kanıt sağlamalarını gerektiren bir emri imzaladı.

 

ABD Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri (CDC) Direktörü, ABD vatandaşları ve Yasal Sakinler (LPR'ler) dahil olmak üzere Amerika Birleşik Devletleri'ne seyahat eden tüm havayolu yolcularının, negatif bir COVID-19 testi veya COVID-19'u atlattıklarına dair kanıt sağlamalarını gerektiren bir emri imzaladı.

26 Ocak'tan itibaren, Amerika Birleşik Devletleri'ne giden iki yaş ve üzerindeki tüm havayolu yolcuları, seyahatten önceki üç gün içinde alınmış bir negatif COVID-19 viral testi sağlamalıdır. Özel veya devlet destekli bir sağlık kuruluşundan, seyahatten önceki 90 gün içinde COVID-19'u atlatmış olduğuna dair yasal bir belge almış olması gerekiyor. Ayrıca yolcular bir yeterlilik test sonucu almalı veya COVID-19'dan iyileşme ve seyahat için tıbbi izin aldıklarını onaylamalıdır.

  Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  HÜLYA KARAKAYAHÜLYA KARAKAYA
  Work and Travel Programının Avantajları

  Günümüz şartlarını göz önüne alırsak, ikinci hatta üçüncü bir yabancı dil, iletişim becerisi, yeni ve değişken kültürlere açık olmanın her geçen gün daha da önem kazandığını göz ardı edemeyiz. Tam da bu noktada, Work and Travel Programı üniversite öğrencilerinin değerlendirebileceği hem kolay hem de eğlenceli bir fırsattır.

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam