CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Dila Z.

Dersleri çok seviyorum çünkü dünyanın dört bir yanından Amerika'da dil eğitimi almak için gelen öğrencilerle birlikte ders alıyorum. LAL Fort Lauderdale’ye geldiğimden beri İngilizcem çok gelişti. Gelmeden önce İngilizce konuşurken tereddüt ediyor, çekiniyordum. Şimdi rahatlıkla kendimi ifade edebiliyorum. Bu arada eğer İspanyocanız varsa, İspanyolca pratik yapabileceğiniz bir yer aynı zamanda :)

Ayrıca Fort Laudardale'e gelerek bir taşla iki kuş vurdum :) Hem tatil yapıyorum, hem de okulun düzenlediği aktivitelere katılarak sosyalleşme imkanı bulabiliyorum, pratik yapabiliyorum. Buradaki hayatımı şimdiden özleyeceğim, 4 hafta sonra TÜrkiye'de görüşmek üzere :) Seneye de Work and Travel programına katılıp yine Amerika'ya gelmek için şimdiden hazırlıklara başladım :) CampusEdu danışmanlarına duyurulur :)


Dila Z. - LAL Fort Lauderdale / 16 Hafta Genel İngilizce Kursu 

  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  ERAY YALÇINERAY YALÇIN
  Şirket ve Danışmanla İletişim

  Kayıt olduktan sonra sizinle aktif bir şekilde iletişimde olacak, sorunlarınızı en hızlı ve pratik şekilde çözüme kavuşturacak, istekleriniz ve beklentilerinizi en iyi şekilde analiz edip en uygun seçenekleri sunacak, konaklama gibi konular için öğrencinin kişisel tercihlerine dikkat edecek, sürecinizi hatasız ve eksiksiz şekilde takip edecek ve profesyonel destek olacak olan aynı zamanda programı daha önce tecrübe etmiş  danışmanlarınızla iletişimizin çok iyi olması gerekmektedir.

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam