CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Selda S.

12 HAZİRAN 2010 SELDA S. - (Çankırı Karatekin Ünv. Hemşirelik Bölümü 4. sınıf öğrencisi) (Wannado City Amusement Park, Florida)

Nihan Hanım teşekkür ederim öncelikle:) hmm nereden başlasak:) konaklamadan memnun değilim fakat şikayetçi de değilim daha doğrusu başıma gelen hiçbir şeyden şikayetçi değilim çok eğleniyorum:)amerikada bir türk:)tonton ali hikayeleri kadar komik:)işe bugün başlayacağım dil konusunda sıkıntım var ama konaklamayı halledince  ingilizce çalışmaya başlayacağım wannado city  perfect bir yer bence, çocuk olmak istiyorum :):):) şimdi kaldığımız yer ise 1 buçuk saat uzaklıkta ama okyanusa yakın. Yer konusunda bir tercih yapmak zorundayız WAT'çıların çoğu Çek Cumhuriyeti'nden tam tek Türk ben miyim derken bir I am from Turkey sesi duydum :):):) İki Türk daha varmış Wannado'da bana sarılıp ağladılar :) Çok sıkıntı çekmişler dil ve adres bulma konusunda o halde benim için ne demeli:) Sora sora security office bile bulunur:) Tabi 7 saat sürmesi de yan etkilerinden :) Çünkü drug test, otobüs kartı için istasyona gitmek vs çok zıt yönlerdeydi. Hostel'de kalmak insanlarla tanışmamızı kolaylaştırdı başlangıç için iyi bir tercihmiş... Şu anda görünen tek sorun çalışma saatlerinin aZ olması ve güvenlik numarası çıkana kadar para alamayacak olmamız ama ikinci ay her şeyin daha kolay daha ucuz ve daha güzel olacağından eminim... Teşekkürler her şey için :)

  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  HÜLYA KARAKAYAHÜLYA KARAKAYA
  Work and Travel Programının Avantajları

  Günümüz şartlarını göz önüne alırsak, ikinci hatta üçüncü bir yabancı dil, iletişim becerisi, yeni ve değişken kültürlere açık olmanın her geçen gün daha da önem kazandığını göz ardı edemeyiz. Tam da bu noktada, Work and Travel Programı üniversite öğrencilerinin değerlendirebileceği hem kolay hem de eğlenceli bir fırsattır.

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam