CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE

Onur Ö.

23 HAZİRAN 2009 - ONUR Ö. (Sakarya Ünv. Elektrik Elektronik Mühendisliği 3. Sınıf Öğrencisi) (Kentucky Fried Chicken, Salisbury, Maryland)

"İyi günler Nihan Hanım bir hafta oldu geleli Amerika'ya.. Baltimore'dan Salisbury'a otobüsle geldik, iş yerime geçtik orda Anita ile görüştük.. Neyse Anita ilk gün bize onlarla kalabileceğimizi söyledi.. Tamam dedik gittik evi gördük 40 yaşlarında bir kadının evinde kalıyorlarmış ilk ay bedavaymış konaklamarı, 2. ve 3. ay ödeme yapacaklarmış..Evi gördük biz de hoşumuza gitti,biz de kalmak istiyoruz olabilir mi dedik kadınla konuştular kadın da tamam dedi 1 odasını kiraladık aylık 80 dolara kişi başı :D... Baya ucuz ve güzel oldu..Kadının arabası falan da var. Sağolsun bize çok yardımcı oldu sosyal güvenlik numarsını falan çıkartmaya gittik birlikte, dün de Salisbury' yi gezdirdi bize yalnız işe henüz başlayamadık..Yarın başlayacağız inşallah.. iş verenin bize doldurttugu formları ofise göndermesi falan baya uzun zaman alıyormuş. Şimdilik herşey güzel gidiyor Nihan Hanım. Umarım hep böle geçer.. Görüşmek üzere.."

  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  ÇAĞLA GİZEM ÜNALÇAĞLA GİZEM ÜNAL
  Work&Travel Programında Erken Kayıt Neden Önemlidir?

  Bildiğiniz üzere Work and Travel sizlerin hayatınızı değiştirebilecek en kapsamlı program. Peki, bu programa erken kayıt yaptırmanın avantajları nelerdir?

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam