CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE

Merve U.

Merve U.
Gazi Üniversitesi, Ekonometri Bölümü 2. Sınıf Öğrencisi
Club Getaway, CONNECTICUT


Aslında gitmeden önce çok fazla bir beklentim yoktu zaten tek başıma gitmiştim. Tabii bilemezdim orada çiftimi bulacağımı:) Oraya dair hiç bir planım yoktu ne ile karşılaşacağımı bilmiyordum. Ama her şeyi göze almıştım eğer işler sarpa sararsa döner gelirim diyordum... Hımm baktım iyi gidiyor takılırım diyordum... Sonra baktım gayet iyi gitti ben de takıldım 3 ay kadar Club Getaway’de.
Club Getaway göl kenarında, her hafta sonu partiler düzenleyen, Amerikalıların hücum ettiği bir kamp. Çalışanlar yine bizim gibi öğrenci programlarıyla çeşitli ülkelerden gelen genç arkadaşlar. Bu da çalışma ortamını daha keyifli hale getiriyordu. İzin günlerimizde NewYork'a gidip geziyorduk harita elimizde. Her tarafı gezdik Manhattan, Liberty of Statue, Wall Street, Empire State, Times Square ve daha bir çok yer. Benim için çok keyifli bir yaz tatiliydi bu.
Bu programa katılmayı düşünüyorsanız bence çok fazla düşünmenize gerek yok. Ama gideceğiniz firmayı, işinizi ve eyaletinizi iyi seçin. İşin size uygunluğu önemli ve bir de görmek istediğiniz bir eyalete giderseniz daha keyifli geçer tatiliniz.
Şöyle bir toparlayacak olursak kesinlikle denemeye değer...

  Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  BORAY BALCIBORAY BALCI
  Work & Travel Programına Katılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Work & Travel programına kayıt olurken öğrenciler açısından en önemli noktalardan biri “Erken Kayıt” döneminde işlemlerini başlatmak olacaktır.

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam