CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Gokhan G. - Tasarımcı

Gokhan G. - Tasarımcı
Yurt dışı dil eğitimi araştırma sürecinde CAMPUSEDU'dan Berat Bey ile tanıştık. Kendisi önce benim şartlarımı ve beklentilerimi değerlendirerek, bana uygun olabilecek ülke alternatiflerini çıkardı. Ülkeyi belirledikten sonra detaylı olarak okul seçimi sürecine başladık. Bu süreci ihtiyaç, kalite ve bütçe anlamında detaylı bir şekilde değerlendirdik. Bu süreçte bana karşı çok anlayışlı, destekleyici ve her zaman güleryüzlüydü. İlk günden vize alım sürecinin sonuna kadar her detayı ince eleyip sık dokudu. Bu da bana işlerini ne kadar profesyonel yaptıklarını gösterdi. Vizem çıktığında benim kadar sevinmişlerdi ve sonrasında da yerleşme, ulaşım ve diğer tüm süreçlerde beni desteklediler. Ayrıca sadece dil okulu değil Yurt dışıyla ilgili olabilecek potansiyel tüm sorularımın ve ihtiyaçlarımın yanıtları konusunda bana yardım ettiler. Londra'ya geldikten sonra da her şeyin yolunda olduğundan emin olmak adına halen kendisi durumumu merak eder ve arada haberleşiriz. 
Kısaca benim tercihim olan Kaplan dil okullarından bahsetmek gerekirse, Kaplan dil okulları Londra'nın en iyi okullarındandır. Gerek öğretmenleri, gerek öğrencilerin uluslararası sayı anlamındaki dağılımı, sınıflardaki teknolojik imkanlar ve en önemlisi ders sonrası online eğitim araçları. Şuan Kaplan'da eğitim gören bir kişi olarak ne kadar doğru bir tercih yaptığımı görüyorum.
CampusEdu ile tanışmasam veya başka bir aracı kurumla çalışsam işlerin bu kadar kolay ve kişinin ihtiyacına göre değerlendirilerek objektif sonuçlar çıkarılabileceğini sanmıyorum. Bu nokta da CampusEdu'nın ve çalışanların deneyimlerinden faydalanmış oldum. Baştan sona tüm süreçteki destekleri için Berat Bey'e ve tüm çalışanlarına teşekkür ederim.
  Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

  - Size nasıl yardımcı olabilirim?

  Konuşmaya Katıl
  Danışman Köşesi
  BORAY BALCIBORAY BALCI
  Work & Travel Programına Katılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Work & Travel programına kayıt olurken öğrenciler açısından en önemli noktalardan biri “Erken Kayıt” döneminde işlemlerini başlatmak olacaktır.

  Devamı
  Tüm Makaleler

   
  #
  Tamam