CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Sprachcaffe Dil Okulu Düsseldorf

 Bir çok kurum tarafından resmileştirilmiş Sprachcaffe eğitimini Dusseldorf’ta da alabilirsiniz. Kişiye özell programları ve konaklama seçenekleri ile kendinize uygun bir program mutlaka bulacaksınız.

Akreditasyon/Yetkilendirme: İSO 9001,DIN, WYSE CONFEREDATION,ALT, FDSV, CEC, FELTON, CEELESunulan Kurs Sayısı: 4
Toplam Sınıf Sayısı: 17Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 15
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %5Okulun Öğrenci Kapasitesi: 250
En Yakın Havaalanı: Düsseldorf AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 11,7

Okul Olanakları


•17 derslik
•Kafeterya
•Resepsiyon
•İnternet bağlantısı
•Kütüphane
•Ortak ders çalışma odası
Okulun Sunduğu Program Sayısı: 5

GENEL BİLGİLER:Dil okulu Rhine Nehri kıyısında kuzeybatı Almanya'da bulunmaktadır. Bu kent üniversite sanat programları ve harika müzeleriyle ünlüdür. Düsseldorf'taki önemli kültürel ve sosyal aktiviteleri kaçırmayın. Özelliklede karnaval sezonunda yapılan yerel eğlencelere katılmanizi tavsiye olunur. Sprachcaffe Düsseldorf onaylanmış TELC sınav merkezidir. Kent merkezine ve kentin eski bölümüne 10 -15 dakika yürüyüş mesafesindedir. Mini grup kurslarında kısa zamanda büyük ilerleme kaydedebilirsiniz. Ulaşımı kolay olan okulumuzda modern, tam donanımlı 17 sınıf, kafeterya, resepsiyon, internet bağlantısı, kütüphane, ortak ders çalışma odası bulunur. Öğretmenler farklı eğitim materyalleri kullanmaktadırlar. Dolayısıyla öğrenciler farklı metinler, görevler ve eğitim metodlarından faydalanmaktadırlar. Öğrenciler kütüphaneden ödünç kitap alabilirler. Okul sonrası ve haftasonları kültürel aktiviteler, geziler ve spor aktivitelerine katılabilirsiniz. Almanya'nın bu güzel şehrini gezmek için bütün firsatları değerlendirin.

Geçmisinin 11. yy. dayandığı kent Kuzey Ren Vestfalya eyaletinin başkentidir. Almanya'nın moda ve reklam merkezi olan bu kent müzeler, tiyatrolar, zengin bir kültürel geçmiş ve renkli gece hayatına sahiptir. "Kunstsammlung" gibi dünyaca ünlü müzeleri, St Andreas ve kent merkezindeki eski kale kulesi "Burgplatz", barok mimarisinin seçkin örnekleriyle Düsseldorf Almanya'nın en önemli turizm merkezlerinden biridir.En ünlü caddesi Königsalle ya da "Kö" seçkin alışveriş mağazalarının bulundugu sokağı ve dünyanın en güzel bulvarı bulunmaktadır. Kö Caddesinin karşı tarafinda Altstadt kentin en eski yerleşim bölgesi bulunmaktadır.İki yüz altmıştan fazla pub, aynı bölgede bulunan ünlü ev galerileri bulunmaktadır. Cologne, Mainy ve Düsseldorf kentleri arasında yapılan karnavalın en görkemli bölümü Düsseldorf kalesinde yapılmaktadır. 11 Kasım ve Kül çarsambası arasında altı yüzden fazla geçit töreni ve kıyafet balosu yapılmaktadır. Pazar kutlamasına Almanya'nın birçok kentinden farklı ve renkli kostümler giyerek eğlenmeye gelenler sokakları doldurur. Kış aylarında soğuk bazende karlı olan bu kent, yaz aylarında sıcak ve nemlidir. Yıl boyunca güneyden rüzgar eser. Akşam ve gece saatlerinde hava rüzgarlı olmaktadır. Düsseldorf'un efsanevi başarılarla dolu en çok bilinen spor takımı "Fortuna Düsseldorf"dur. Düsseldorf'ta futbol oldukça popülerdir. Ayrıca buz hokeyi, eğlence sporlarına da yoğun bir ilgi vardır.

SOSYAL AKTİVİTELER
•Okul sonrası ve haftasonları gezi programları
•Spor aktiviteleri

OKULUN SUNDUĞU PROGRAMLAR:

Standart Kurs


Sınava Hazırlık Kursu


Yoğun Kurs


Birebir Özel Dersler

KONAKLAMA HAKKINDA:

Düsseldorf'da Apartman Konaklama

Düsseldorf'da Aile Yani Konaklama

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
Kayıt Olmadan Önce Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bir dil okuluna kayıt yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli noktaları bu makalede bulabilirsiniz.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Dila D.
Dila D. Yurtdışında Dil Okulu
CampusEdu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yardımları ile şuan Amerika’da Georgia State University IEP (Intensive English Program) öğrencisiyim.
Devamı
Sıla D.
Sıla D. Yurtdışında Dil Okulu
EC New York’ta 3 hafta İngilizce eğitimi aldım. Okulun yeri muhteşem olduğu için...
Devamı
 
#
Tamam