CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

ILS English Dil Okulu Nottingham

 ILS English dil okulu, üniversiteler, şirketler, elçilikler ve birçok bireyle çalışan akredite edilmiş bir kuruluştur. British Council tarafından akredite edilen, English UK ve Business English UK’ın bir üyesi olan ILS dil okulu kaliteli kurslar ve öğrenci desteğini garanti eder.

Akreditasyon/Yetkilendirme: British Council _ English UKSunulan Kurs Sayısı: 8
Toplam Sınıf Sayısı: 12Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 15
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %0Okulun Öğrenci Kapasitesi: 230
En Yakın Havaalanı:East Midlands AirportHavaalanı Uzaklığı (km): 25,4

NOTTINGHAM ILS DİL OKULU OLANAKLARI: 


•Modern bir bina
•Ücretsiz park yeri
•Bilgisayar odası
•Ücretsiz internet erişimi
•Geniş ekran TV bulunan dinlenme odası

ILS DİL OKULU HAKKINDA GENEL BİLGİLER: ILS dil okulu kozmopolit ve canlı ortamıyla Nottingham’da kuruludur. Nottingham, ilgi çekici alışveriş merkezleri ve çok sayıda sportif aktiviteler sunar. Nottingham İngiltere’nin merkezinde, Londra ve Manchester’a yakın bir şehirdir. İngiltere’nin geri kalan kısmını keşfetmek isteyenler için oldukça uygun bir yerde kuruludur.

ILS NOTTHINGHAM DİL OKULUNDA SOSYAL AKTİVİTELER
•Yerel ve ulusal kültürleri tanımak amaçlı düzenli geziler yapılır.
•Londra, Cambridge, Oxford, Manchester ve çeşitli eğlence parklarına günü birlik geziler düzenlenir.
•Aktiviteler: Bowling, buz pateni, futbol, tenis, kürek çekme
•Okul yılı boyunca sinema, restoran ve bar geceleri düzenlenir.

 

NOTTINGHAM ILS DİL OKULU GENEL İNGİLİZCE ( 15 SAAT/HFT)

Genel İngilizce dersleri, 4 temel dil becerisi olan okuma, yazma, dinleme ve konuşmayı içeren pratik İngilizce üzerinde odaklanır. Yapısal çalışma dersleri, size bilgisayar üzerinden dil alıştırmaları ve kurs kitapları gibi eğitim materyallerine erişim imkanı da sunulur. 15 saat genel İngilizce dersleri, günlük İngilizcede etkili iletişim kurmanıza odaklanır. Çok kapsamlı müfredat; dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerilerinizi ve özgüveninizi geliştirir. Başlangıçtan ileri seviyeye kadar her seviyede bu programa katılabilirsiniz. Ortalama10 kişilik sınıflarda ders görülür, minimum katılım yaşı 16’dır ve katılım süresi minimum 2 hafta, maksimum 52 haftadır. Dersler hafta içi hergün 9:15-12:30 arasında dersler görülür.

 
NOTTINGHAM ILS DİL OKULU YOĞUN İNGİLİZCE (21 SAAT/HFT)

Genel İngilizce dersleri, 4 temel dil becerisi olan okuma, yazma, dinleme ve konuşmayı içeren pratik İngilizce üzerinde odaklanır. Yapısal çalışma dersleri, size bilgisayar üzerinden dil alıştırmaları ve kurs kitapları gibi eğitim materyallerine erişim imkanı da sunulur. 21 saatin 15 saatinde genel İngilizce dersleri, günlük İngilizcede etkili iletişim kurmanıza odaklanır. Çok kapsamlı müfredat; dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerilerinizi ve özgüveninizi geliştirir. Kalan 6 saatte öğrencinin isteğine göre akademik İngilizce, IELTS sınavı ,Cambridge sınavları hazırlık dersleri ya da iş İngilizcesi dersleri verilir.Başlangıçtan ileri seviyeye kadar her seviyede bu programa katılabilirsiniz. Ortalama10 kişilik sınıflarda ders görülür, minimum katılım yaşı 16’dır ve katılım süresi minimum 2 hafta, maksimum 52 haftadır. Dersler hafta içi hergün 9:15-12:30 arasında ve yalnızca Salı ve Perşembe günleri 09:15-12:30 ile 13:30-15:30 arasında dersler görülür.


ILS English CAMBRIDGE FIRST CERTIFICATE IN ENGLISH (FCE) HAZIRLIK KURSU (15 SAAT/HFT)

Cambridge Üniversitesi’nin en popüler sınavı olan FCE çeşitli amaçlar için İngilizce seviyenizi ölçmeye yarayan bir diğer sınavdır. 5 düzeyli Cambridge sisteminin 3’üncü düzeyinde İngilizceye sahip olduğunuzu kanıtlar. Sınavdaki başarınız, evrensel anlamda geçerliliği olan University of Cambridge ESOL sertifikası almanızı sağlayacaktır.FCE kişinin konuşma ve yazım dilini kendinden emin şekilde kullandığını gösterir. Başarılı adaylar kelime dağarcığı oldukça geniş, kendini doğru ifade edebilen, görüşlerini doğru konuşma stilini kullanarak aktarabilen kişilerdir. 15 saatlik FCE sınavına hazırlık dersleri ile sınavda başarılı olmanız sağlanır.Başlangıçtan ileri seviyeye kadar her seviyede bu programa katılabilirsiniz. Ortalama 8 kişilik sınıflarda ders görülür, minimum katılım yaşı 16’dır ve katılım süresi minimum 2 haftadır. Dersler hafta içi her gün 9:15-12:30 dersler görülür.


NOTTINGHAM ILS DİL OKULU CAMBRIDGE CERTIFICATE IN ADVANCED ENGLISH (CAE) SINAVINA HAZIRLIK

ngilizce ögrenen kisilerin, akademik veya is yaşantılarında Ingilizce dil yeterliliğini sınayan Cambridge Certificate in Advanced English CAE sınavı dünya çapında geçerliligi olan bir sertifika sınavıdır. Katılımcıların Certificate in Advanced English sınavıdaki başarısı Ingilizce düzeylerinin her tür sosyal ve profesyonel ortamda etkin bir dil kullanıcısı olduklarının göstergesidir.CAE İngilizce seviyesi ileri düzeyde olan öğrenciler için hazırlanmış bir sınavdır. CAE 60'dan fazla ülkede yaklaşık 60,000 kişinin katıldığı bir sınavdır.CAE ileri seviyede bir sınavdır ve İngilizcelerinin birçok durumda yeterli olduğunu göstermek isteyen öğrenciler içindir. Bu düzeyde başarı, etkili olarak İngilizceyi sosyal ve durumlarda ve yüksek öğretimde akıcı bir şekilde kullanabilme yeteneğini gösterir. 15 saatlik CAE sınavına hazırlık dersleri ile sınavda başarılı olmanız sağlanır.Başlangıçtan ileri seviyeye kadar her seviyede bu programa katılabilirsiniz. Ortalama 8 kişilik sınıflarda ders görülür, minimum katılım yaşı 16’dır ve katılım süresi minimum 2 haftadır. Dersler hafta içi her gün 9:15-12:30 dersler görülür.

 
NOTTINGHAM ILS DİL OKULU AKADEMİK İNGİLİZCE (21 SAAT/HFT)

15 saat genel İngilizce dersleri, günlük İngilizcede etkili iletişim kurmanıza odaklanır. Çok kapsamlı müfredat; dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerilerinizi ve özgüveninizi geliştirir. Kalan 6 saate ise öğrendiklerinizi pekiştirmenize ve seçilmiş kitaplar, bilgisayar üzerinde dil araştırmaları ve etkileşimli bilgisayar programları kullanarak üzerinde en fazla çalışmanız gereken alanları geliştirmenize yardımcı olur. IELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık derslerini de içermektedir.Başlangıçtan ileri seviyeye kadar her seviyede bu programa katılabilirsiniz. Ortalama 8 kişilik sınıflarda ders görülür, minimum katılım yaşı 16’dır ve katılım süresi minimum 2 hafta, maksimum 52 haftadır. Dersler hafta içi her gün 9:15-12:30 arasında ve yalnızca Salı ve Perşembe günleri 09:15-12:30 ile 13:30-15:30 arasında dersler görülür.


ILS English IELTS SINAVI HAZIRLIK KURSU ( 21 SAAT/HFT)

International English Language Testing System(IELTS), İngilizce’nin geçerli olduğu ortamlarda eğitim almak veya çalışmak isteyen adayların İngilizce dil seviyesini ölçmek için hazırlanmış bir sınavdır.IELTS dünyanın önde gelen İngilizce sınavıdır. 1.4 milyondan fazla aday İngilizce bilgisini kanıtlamak, iyi bir işe girmek ya da iyi bir kariyere sahip olmak için bu sınava giriyor. IELTS sınavı 120’yi aşkın ülkede 6000’den fazla kurum tarafından tanınmaktadır.Bu sınava hazırlanan öğrenciler için özel olarak düzenlenen bu programda öğrencinin dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerileri geliştirilir ve öğrenciye örnek IELTS sınavları uygulanarak öğrenci sınava hazır duruma getirilir. Başlangıçtan ileri seviyeye kadar her seviyede bu programa katılabilirsiniz. Ortalama 8 kişilik sınıflarda ders görülür, minimum katılım yaşı 16’dır ve katılım süresi minimum 2 haftadır. Dersler hafta içi her gün 9:15-12:30 arasında ve yalnızca Salı ve Perşembe günleri 09:15-12:30 ile 13:30-15:30 arasında dersler görülür.


NOTTINGHAM ILS DİL OKULU GENEL İNGİLİZCE VE İŞ İNGİLİZCESİ ( 21SAAT/HFT)

Genel İngilizce dersleri, 4 temel dil becerisi olan okuma, yazma, dinleme ve konuşmayı içeren pratik İngilizce üzerinde odaklanır. Yapısal çalışma dersleri, size bilgisayar üzerinden dil alıştırmaları ve kurs kitapları gibi eğitim materyallerine erişim imkanı da sunulur. 15 saat genel İngilizce dersleri, günlük İngilizcede etkili iletişim kurmanıza odaklanır. Çok kapsamlı müfredat; dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerilerinizi ve özgüveninizi geliştirir.Kalan 6 derste ise iş toplantıları, iş yemekleri, iş seyahatleri, telefon görüşmeleri gibi ortamlarda konuşulan İngilizce İş mektupları, iş sözleşmeleri ve CV yazımı, Konferans terminolojisi, İşe alım görüşmeleri, Pazarlama, tanıtım, satış, kurumsal sorumluluk bağlamında kullanılan iş İngilizcesi Müşteri ilişkileri, Sunum ve müzakere teknikleri, vaka çalışmalarıyla problem çözümüne yönelik dersler verilir.Başlangıçtan ileri seviyeye kadar her seviyede bu programa katılabilirsiniz. Ortalama 8 kişilik sınıflarda ders görülür, minimum katılım yaşı 16’dır ve katılım süresi minimum 2 hafta, maksimum 52 haftadır. Dersler hafta içi her gün 9:15-12:30 arasında ve yalnızca Salı ve Perşembe günleri 09:15-12:30 ile 13:30-15:30 arasında dersler görülür.

 
ILS English CAMBRIDGE CELTA (30 SAAT/HFT)

Cambridge Yetişkinlere İngilizce Eğitimi Verme Sertifikası (CELTA), Birleşik Krallık'ta British Council ve English UK'ce tanınan tüm okullarda ve yurtdışındaki birçok işveren nezdinde en geniş çapta kabul gören bir ilk aşama kalifikasyonudur.Öğretmen eğitimi kursumuza katılmak için en az 18 yaşında olmalısınız, ayrıca üniversiteye giriş seviyesinde veya tercihen üniversite mezuniyeti seviyesinde bir eğitiminiz olmalıdır. Anadiliniz İngilizce olmalıdır ya da anadil seviyesinde bilmeniz gerekmektedir. Bu kurs için öğretmenlik deneyimi şart değildir. Bu programda haftada 30 saat eğitim verilir ve programa katılabilmek için advanced düzeyde İngilizce bilgisine ya da IELTS’den 7.0 puan almak gereklidir.Programa minimum katılım yaşı 18’dir ve program süresi 4 haftadır. Ortalama 8 kişilik sınıflarda hafta içi her gün 09:00-17:00 arasında dersler görülür.

 

Aile Yanında Konaklama


Executive Aile Yanı Konaklaması

•ILS dil okuluna yakın iyi bölgelerde kuruludur.
•Bazı durumlarda öğrencilerin özel banyo olanakları olur.
•Olanakları standart konaklamadan biraz daha fazladır.

 
Self-catering Öğrenci Daireleri

•Çift kişilik ve tek kişilik odalar, banyo, oturma odası, tam donanımlı mutfak, çamaşır makinesi, tüm çarşaf ve havlular ve tüm faturalar dâhildir.
•Öğrencilerin şehir merkezinde kalmaları için oldukça iyi bir yerdir.
•Ortak yaşam alanı ve modern kolaylıklar sağlayan bu daireler mobilyalıdır.
•Güvenliği Konaklama Ofisimiz tarafından kontrol edilmiştir.
•Bazı blokların güvenliği vardır.
•İnternet erişimi vardır.

 
Otel ve Misafirhaneler

•Konaklama Ofisimiz kısa veya uzun dönem kalmak için, okula ve şehir merkezine yakın yerlerdeki otel ve misafirhanelerde kalmanız için yardımcı olabilir. Bu konaklama seçeneğinde banyosu içinde bulunan odalar mevcuttur.

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM İÇİ

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
Yılda 200 BİN Öğrenci Malta'ya Gidiyor...

İngilizce öğrenmenin en önemli ülkelerinden biri haline gelen Malta’ya yılda 200 bin öğrencinin gittiğini biliyor muydunuz?

Devamı
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Cihad S.
Cihad S. Yurtdışında Dil Okulu
Binaya adımımı attığım ilk andan itibaren burayı evim gibi hissettim. Tüm çalışanlar çok sıcakkanlı...
Devamı
Kazım Bekir Z.
Kazım Bekir Z. Yurtdışında Dil Okulu
Sahil kismi geceleri ve gunduz kalabalik ve gencler icin ideal. Evim okula 7-8 sahile 15-20 dakikalik bisiklet mesafesnde. Key west ve miami ye gitme firsatim oldu inanilmaz yerler.
Devamı
 
#
Tamam