CAMPUSEDU YURTDIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI
Eğitiminize Yatırım, Geleceğinize Yatırımdır! Invest in YOURSELF, Invest in Your FUTURE
CampusEdu Slider

Eurocentres Dil Okulu La Rochelle

 Okul, rüya gibi mimarisi ve kıyıya yakın ideal konumuyla sizi büyüleyecektir. Fütürist tasarım, 18 adet büyük, geniş ve sıcak sınıfı ve konferans odası, Öğrenme Merkezi, WiFi ve özel bir göle bakan iki adet güneşlenme güvertesiyle okulun içinde de devam etmektedir.

Akreditasyon/Yetkilendirme: British Council, English UK, NEAS Australia, FLE, FELTOM, ALTOSunulan Kurs Sayısı: 6
Toplam Sınıf Sayısı: 18Sınıfta Maks. Öğrenci Sayısı: 12
Türk Öğrenci Yoğunluğu: %4Okulun Öğrenci Kapasitesi: 200
En Yakın Havaalanı: La Rochelle HavaalanıHavaalanı Uzaklığı (km): 14,8

Okul Olanakları


•Kafeterya
•Eğitim merkezi
•Piyano
•Öğrenci salonu
•Teras
•Otomat makineleri

 
OKUL HAKKINDA GENEL BİLGİ: İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda da 18 ayrı merkezde dünyanın dört bir yanında gelen uluslararası öğrencilere Fransızca eğitimi veren Eurocentres Fransızca Dil Okulu bulunduğu her ülkenin akreditasyon kurumlarından onaylıdır. Avustralya'da NEAS, Kanada'da CLC, Fransa'da British Council ve English UK, Yeni Zelanda'da NZQA ve ABD'de ACCETS & AAIEP akreditasyonlarına sahiptir.Fransızcanin yanı sıra Barselona ve Valencia'da İspanyolca; Paris, La Rochelle, Amboise ve Lozan'da Fransızca; Floransa'da İtalyanca, Berlin'de Almanca; Kazanawa'da Japonca ve Moskova ve St. Petersburg'da Rusça eğitimi de vermektedir.Zengin tarihi ile bir koy şehri olan la Rochelle deniz sevenler için ideal bir yer. Eski limandan 15 yüzyılda ilk Fransız kolonisinin Kanada’ya ayrılması ve bugünün yat cenneti olan limanları sizi etkileyecek faktörler.18 aydınlık ve ferah sınıfı, kablosuz Internet bağlantısı sağlayan bilgisayarlar, öğrenci dinlenme salonları ve piyano okulun sunduğu olanaklardır.Okulda sosyal ve sportif aktiviteler ve hafta sonu gezileri düzenlenmektedir. Partiler, su sporları, tiyatro, müze, sinema solanları ve sanat galerilerine gezileri.


Sosyal Etkinlikler: La Rochelle ziyaretcilerine sayısız faaliyetler, manzaralar ve etkinlikler sunmaktadır ve öğrenciler istediğine katılabilir. Okulumuz bu tarz bilgilendirmeyi sağlamaktadır ve ilgi çeken yerleride tanıtır. Bu tarz bilgilendirme, öğrencilerimize çevreyi ve kültürü tanıtmak ve keşifler yapmaları için yüreklendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Okulumuz devamlı sosyal faaliyetleri düzenlemektedir, böylece öğrenciler bir araya toplanıp yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurmaya hazır olurlar.

OKULUN SUNDUĞU PROGRAMLAR:

EUROCENTRES TEMEL FRANSIZCA- SABAH / ÖĞLEDEN SONRA KURSLARI

YOĞUN FRANSIZCA

SÜPER YOĞUN FRANSIZCA

GENEL OPEN CHOISE

İŞ FRANSIZCASI

DELF A-1 SINAVINA HAZIRLIK

DELF A-2 SINAVINA HAZIRLIK KURSLARI

DELF B-1 SINAVINA HAZIRLIK KURSU

DELF B-2 SINAVINA HAZIRLIK KURSLARI

OPEN CHOISE 20

OPEN CHOISE 25

OPEN CHOISE 30

KONAKLAMA HAKKINDA:

CAP AFFAIRES APPART'CITY

Residhome/Résidence Les Minimes

Aile yanında konaklama

Size özel dil okulu araştırması, maliyet analizi ve vize bilgileri için bizimle iletişime geçin! Program danışmanlarımız ihtiyacınıza uygun olacak şekilde ülke, şehir ve okul araştırması yapıp size en uygun olan indirimli okul-kurs fiyatları ve detaylarıyla geri dönüş yapsın!


TEKLİF İSTEK FORMU İÇİN TIKLAYIN

 Kampanyadaki okullarımızı Facebook sayfalarımızdan da güncel olarak duyurmaktayız! Facebook sayfalarımızı beğenerek indirimde olan okullarımızı takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/campusyurtdisiegitimdanismanlik

http://www.facebook.com/yurtdisidilokullari

 

CAMPUSEDU Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı - Yurtdışı Dil Okulları Departmanı

0312 460 0030

İLETİŞİM

Canlı DestekÇEVRİM DIŞI

- Size nasıl yardımcı olabilirim?

Konuşmaya Katıl
Danışman Köşesi
TÜLAY AYKUTELİTÜLAY AYKUTELİ
CAMPUSEDU ile Yurtdışında Dil Eğitimi

Amacımız, rekabetçi dünya koşulları içerisinde boğulup kalan bireyleri her türlü rekabete hazır duruma getirebilmek ve bu amaca ulaşmak için de en önemli koşullardan biri olan dil edinimi konusunda da sizlere kaliteli ve güven dolu bir eğitim hizmeti sunmaktır.

Devamı
GÖKAY ERİÇGÖKAY ERİÇ
ABD Vize Başvurusu Hakkında

ABD vize başvurusu hakkında bilmenizi tavsiye ettiğimiz detaylar...

Devamı
Tüm Makaleler
Ayın Okulu
InlinguaInlinguaDetay

KATILIMCILARIN GÖZÜNDEN

Şeyhmus K.
Şeyhmus K. Yurtdışında Dil Okulu
Los Angeles’a geldiğimde çok az İngilizce konuşabiliyordum ve konuşulanları anlayamıyordum. Buraya geldiğimden beri kendimi...
Devamı
Büşra K.
Büşra K. Yurtdışında Dil Okulu
Beyaz binasını ve kafesini gerçekten çok sevdim. Merkezi bir yerde olması da muhteşemdi....
Devamı
 
#
Tamam